ست تورچ پلاسما دستی P80

 

مدل: ست تورچ پلاسما دستی P80

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

 

مشخصات محصول:

نوع خنک کاری: هوا خنک

نوع برش: برق و بادی

وزن دستگاهوزن: ۲ کیلوگرم

ابعاد طول: ۴ متر

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیتورچ پلاسما P80 در برش پلاسما استفاده می شود و سیستم خنک کننده آن، هوا خنک می باشد. تورچ P80 در دو نوع وجود دارد: گردنه مستقیم (اتومات) و معمولی (دستی). بر اساس دستگاه برش پلاسما، این قطعه در دو مدل مهره ای و سنترالی تولید می شود.

تورچ پلاسما P80 که در صنایع جوش و برش علیپور ارائه می گردد، یکی از تورچ های هوا خنک بسیار کاربردی و مصرفی است و از سوی دیگر استفاده از آن نیز از نظر اقتصادی توجیه پذیر تر است. تورچ P80 با کمپرسور هوای فشرده کار می کند.

برش پلاسما فرایندی به شمار می رود که گاز رسانای الکتریکی مهار و کنترل می گردد. تورچ پلاسما P80 قطعات مصرفی را نگه داشته تا جریان قوس پلاسما برای برشکاری ایجاد شود. تورچ P80 ارائه شده در صنایع جوش و برش علیپور عمدتاً در اندازه های ۴متر، ۶متر و ۹متر هستند، نازل های تورچ پلاسما نیز در اندازه های ۱.۱، ۱.۳، ۱.۵، ۱.۷ قابل ارائه به شما صنعتگران عزیز است.

صنایع جوش و برش علیپور، تورچ پلاسما P80 را در کانکشن های متفاوتی ارائه می کند. برای این که در بازار دستگاه های مختلفی برای برشکاری پلاسما وجود دارد. یکی از کانکشن های موجود در بازار ته مهره است که توسط یک مهره به دستگاه پلاسما وصل می شود. و کانکشن دیگر، ته نری است که نحوه استفاده آن مثل بسیاری از دستگاه های میگ و تیگ می باشد.

تورچ پلاسما P80 برای برشکاری همه نوع فلز رسانا، از جمله فولاد نرم، آلومینیوم و استیل کاربرد دارد. ولی در نظر داشته باشید که برای فولاد این نوع برشکاری از همه ایده آل تر است. تورچ P80 صنایع جوش و برش علیپور در برش ورق ها و فلزات با ضخامت متوسط و یا ضخیم به کار می رود. تورچ پلاسما در صنایع مختلف پتروشیمی، نظامی، دریایی، هوایی، نیروگاه های برق و … نیز کاربرد دارد.

قطعات مصرفی تورچ پلاسما P80:

کابل تورچ P80
گپ پلاسما
سانترال تورچ پلاسما
گردنه پلاسما
نازل
فنر محافظ
الکترود

می توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.

ویژگی های اجمالی محصول:

نیاز کمتر به تعمیر و نگهداری

طراحی قابل حمل

عمر طولانی

عملکرد ثابت