ست تورچ پلاسما دستی CB150

ست تورچ پلاسما دستی CB150 ست تورچ پلاسما دستی CB150 ست تورچ پلاسما دستی CB150 

مدل: ست تورچ پلاسما دستی CB150

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

نوع خنک کاری: هوا خنک

نوع برش: برق و بادی

وزن دستگاهوزن: ۲۷۰۰ گرم

طول طول: ۶ - ۹ - ۱۲ متری

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیموارد استفاده از برش پلاسما

امروزه به لطف برش پلاسما امکان برش ورق های نازک و یا با ضخامت های قابل توجه وجود دارد. برش پلاسما کاربردهای زیادی در بخش صنعت دارد. برش فولاد ضد زنگ، فولاد کربن و ورق های آلومینیومی با ضخامت های مختلف به ویژه در صنعت حمل و نقل و همچنین در زمینه تهویه مطبوع از این نوع برش استفاده می شود.

توانایی این نوع برش در قطعات بسیار ضخیم به ویژه در صنایع دریایی و همچنین برای تولید و ماشینکاری مخازن تحت فشار و همچنین وسایل نقلیه زمینی بسیار پر کاربرد هست. برش پلاسما به طور موثری در خطوط لوله ها و سایر مواد استوانه ای، برای ایجاد شیارها و برش های شیب دار، و همچنین برای فرآیندهای خمش، سوراخ کردن و گود زدن کمک می کند.

سال های متمادی، این فناوری به صورت گسترده در صنعت مورد استقبال قرار گرفته است. صنایع جوش و برش علیپور در توزیع و ارايه این تورچ ها سالها تجربه اندوخته است. تورچ پلاسما، مواد را در ناحیه برش ذوب می کند و آن را حذف می کند و یک خط خوب برش بر جای می گذارد. مشعل از طریق نازل مخصوص خود یک گاز بی اثر را منتشر می کند. از طریق این گاز، قوس الکتریکی بین الکترود و ماده در حال برش تشکیل می شود. بازوی الکتریکی گاز را به پلاسما تبدیل می کند. دمای بسیار بالای پلاسما (تقریباً 10000 درجه سانتیگراد) ماده مورد برش را به دمای ذوب می رساند، فلز مذاب از شیار ذوب تخلیه می شود و برش انجام می شود. چندین روش برای برش پلاسما وجود دارد: انتخاب این روش ها بر اساس عوامل مختلفی مانند درجه دقت برش و اجرای مکانیکی یا دستی آن است. در کنار برش معمولی، می‌توانیم سیستم‌های گاز دوگانه را نیز اشاره کنیم.

پلاسما چهارمین حالت ماده در نظر گرفته می شود. این گاز یک گاز بسیار یونیزه و یک رسانای الکتریکی عالی است.

مزایای غیر قابل انکار برش پلاسما:

سرعت برش قابل توجه
دقت بالا در لبه ها
هزینه مقرون به صرفه
برنامه های متعدد در اجرا
برش پلاسما در واقع برای تمام مواد رسانای الکتریکی مناسب است

تورچ پلاسما CB150 در برش پلاسما استفاده می شود و سیستم خنک کننده آن هوا خنک می باشد. تورچ برش پلاسما در دو نوع به فروش می رسد. گردنه مستقیم (اتومات) و معمولی (دستی) که بسته به دستگاه برشکاری پلاسما در انواع مهره ای و سنترالی تولید و پخش می گردد.

اکثر تورچ های پلاسما معمولا ۵ قطعه دارند که جزء کالاهای مصرفی محسوب می شود، این قطعات الکترود، نازل، گپ، گردنه و فنر محافظ هستند.

تورچ پلاسما CB150 در اندازه های ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری تولید می گردد. نازل های این تورچ ها در سایزهای ۱.۱، ۱.۳، ۱.۶، ۱.۸ موجود هستند. تورچ CB150 همانند تورچ P80 بسته به دستگاه برش پلاسمایی که به آن متصل می شود اتصالات متفاوتی دارد. یکی از این اتصالات مدل ته مهره هست که توسط یک مهره به دستگاه وصل می شود، نوع دیگر این اتصالات مدل ته نری می باشد.

قطعات مصرفی تورچ پلاسما CB150:

کابل تورچ CB150
گپ پلاسما
سانترال تورچ پلاسما
گردنه پلاسما
نازل
فنر محافظ
الکترود
ایزولاتور
گاز پخش کن

می توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.

ویژگی های اجمالی محصول:

نیاز کمتر به تعمیر و نگهداری

طراحی قابل حمل

عمر طولانی

عملکرد ثابت