ست تورچ پلاسما دستی CP200

ست تورچ پلاسما دستی CP200 ست تورچ پلاسما دستی CP200 ست تورچ پلاسما دستی CP200 

مدل: ست تورچ پلاسما دستی CP200

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

نوع خنک کاری: آب خنک

نوع برش: برق و بادی

وزن دستگاهوزن: ۲۷۰۰ گرم

طول طول: ۶ - ۹ - ۱۲ متری

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیموارد استفاده از برش پلاسما

تورچ پلاسما CP200 عرضه شده در صنایع جوش و برش علیپور در برش پلاسما کاربرد دارد و نوع آن آب خنک است، در برشکاری پلاسما قوس الکتریکی از طریق گاز ایجاد می شود. این گاز ممکن است یکی از گازهای اکسیژن، آرگون، نئون، هلیوم و یا نیتروژن باشد. تورچ CP200 ابزاری جهت تولید جریان مستقیم پلاسما به شمار می رود. به دلیل اینکه برشکاری زمان می برد کابل گرم می شود، به همین منظور برای خنک کردن گردنه تورچ CP200 از داخل آن آب عبور می کند. تورچ CP200 بهترین و اقتصادی ترین تورچ موجود در بازار جهت برشکاری پلاسما است.

تورچ پلاسما CP200 در برش فولاد، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم، برنج و مس کاربرد دارد. همچنین می تواند در برش سایر فلزات رسانا نیز مصرف شود. بیشتر تورچ های CP200 معمولا ۵ بخش مهم وجود دارد که جزء کالاهای مصرفی به شمار می روند و شامل الکترود، نازل، گپ، گردنه و فنر محافظ هستند. در صورت بروز هرگونه شک و تردید در خصوص نحوه استفاده این محصول حتما مشورت لازم را با کارشناسان انجام دهید و نکات بسیار مهم و ضروری را که در این سایت و دفترچه راهنمای محصول درج کرده ایم مطالعه نمایید.

تورچ پلاسما CP200 که در صنایع جوش و برش علیپور ارائه می شوند از نوع آب خنک است که در برشکاری های سنگین و مقاطع ضخیم مناسب می باشد. این تورچ همانند سایر تورچ های پلاسما به دو صورت گردنه دستی (معمولی) و گردنه اتومات (مستقیم) به فروش می رود و بر اساس دستگاه آن می تواند در انواع سنترالی یا مهره ای باشد. تفاوت تورچهای اتومات و دستی در گردنه و یا روکش بیرونی آنها است.

تورچ پلاسما CP200 مثل سایر تورچ های میگ و تیگ از گاز آرگون استفاده می کند. تورچ CP۲۰۰ در اندازه های ۶ متری، ۹ متری، ۱۲ متری تولید می گردد. نازل های قابل استفاده در آن در سایزهای ۱.۱، ۱.۳، ۱.۶، ۱.۸ طراحی و توزیع می شوند. این تورچ دارای سیستم ایمنی الکتریکی است تا از ولتاژهای خطرناک هنگام تعویض نازل، الکترود یا نگهدارنده نازل جلوگیری کند.

اخطار: قبل از آماده سازی تورچ، برق دستگاه باید قطع شود. هرگونه عملیاتی باید توسط پرسنل آموزش دیده و خبره انجام گیرد.

تورچ پلاسما CP۲۰۰ درست مثل تورچ P۸۰ بر اساس دستگاه برش پلاسما که به آن متصل شده کانکشن های گوناگونی دارد. یکی از این کانکشن ها مدل ته مهره است که توسط یک مهره به دستگاه وصل می شود، نوع دیگر این کانکشن ها مدل ته نری است که مثل دیگر دستگاه ها کاربرد دارد. تورچ CP200 گردنه اتومات فقط قابلیت نصب روی دستگاه برش CNC را داراست.

توجه کنید که هرگز نباید نازل دارای جریان، قطعه کار را لمس کند. در این تورچ برای امنیت کاربر، فنر فلزی فاصله انداز در اطراف نازل تورچ احاطه شده تا در هر شرایطی امکان تماس نازل را با قطعه کار کاهش دهد.

می توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.

ویژگی های اجمالی محصول:

نیاز کمتر به تعمیر و نگهداری

طراحی قابل حمل

عمر طولانی

عملکرد ثابت