گردنه اتومات پلاسما CP200

مدل: گردنه اتومات پلاسما CP200

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

نوع خنک کاری: آب خنک
نوع گردنه: اتومات
سازگار با: تورچ CP200

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیگردنه پلاسما CP200 از قطعات مورد نیاز تورچ CP200 به شمار می رود که در برش پلاسما مورد استفاده قرار می گیرد. نوع سیستم خنک کننده گردنه پلاسما CP200 آب خنک بوده و به همین دلیل قابلیت تحمل حرارت بسیار بالا را دارد. برای همین از گردنه CP200 در برش های سنگین و ضخیم بهره برداری می کنند.

گردنه پلاسما CP200 در دو حالت در بازار عرضه می گردد؛ یا به صورت مستقیم (اتومات) است و یا معمولی (دستی). بر اساس دستگاه برش پلاسما در مدل های مهره ای و سنترالی تولید شده است. کابل و سانترال به گردنه وصل می شوند. کار اصلی گردنه انتقال گاز و تشکیل قوس الکتریکی است. کار کردن با گردنه CP200 بسیار اقتصادی است و صنعتگران بیشتری این گردنه را انتخاب می کنند.

گردنه پلاسما CP200 به آسانی توسط اپراتور قابل کنترل می باشد. از مزیت های دیگر گردنه CP200 به سرعت برش قابل توجه، دقت بالا، قیمت مناسب می توان اشاره کرد. این قطعه از نوع دستی به صورت اسکلتی و چپقی در بازار عرضه می گردد و نوع اتومات آن حتما بایستی روی دستگاه CNC سوار شود.

تورچ پلاسما CP200 مثل سایر تورچ های میگ و تیگ از گاز آرگون استفاده می کند. تورچ CP۲۰۰ در اندازه های ۶ متری، ۹ متری، ۱۲ متری تولید می گردد. نازل های قابل استفاده در آن در سایزهای ۱.۱، ۱.۳، ۱.۶، ۱.۸ طراحی و توزیع می شوند. این تورچ دارای سیستم ایمنی الکتریکی است تا از ولتاژهای خطرناک هنگام تعویض نازل، الکترود یا نگهدارنده نازل جلوگیری کند.

اخطار: قبل از آماده سازی تورچ، برق دستگاه باید قطع شود. هرگونه عملیاتی باید توسط پرسنل آموزش دیده و خبره انجام گیرد.

تورچ CP200 گردنه اتومات فقط قابلیت نصب روی دستگاه برش CNC را داراست.

می توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.

ویژگی های اجمالی محصول:

نیاز کمتر به تعمیر و نگهداری

طراحی قابل حمل

عمر طولانی

عملکرد ثابت