torch-head-m-cb150

مدل: گردنه اسکلتی CB150

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

نوع خنک کاری: هوا خنک
نوع گردنه: دستی اسکلتی
سازگار با: تورچ CB150

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیگردنه اسکلتی پلاسما CB150 از قطعات مورد نیاز تورچ CB150 به شمار می رود که در برش پلاسما مورد استفاده قرار می گیرد. نوع سیستم خنک کننده گردنه اسکلتی پلاسما CB150 هوا خنک است. از گردنه اسکلتی CB150 در برش های سنگین و ضخیم حداکثر تا ۱۶۰ میلی متر بهره برداری می کنند.

نحوه عملکرد برش پلاسما:

برش پلاسما با هدایت قوس الکتریکی توسط گازی که با فشار از دهانه رد می شود، عمل می کند. این گاز ممکن است هوا، نیتروژن، آرگون و یا اکسیژن و غیره باشد. قوس الکتریکی دمای گاز را تا جایی بالا می برد که وارد حالت چهارم ماده یعنی پلاسما شود. چون فلزی که برش داده می شود بخشی از مدار است، رسانایی الکتریکی پلاسما موجب هدایت قوس به قطعه کار خواهد شد.

نازل پلاسما که گاز از آن عبور می کند باعث افزایش بسیار زیاد سرعت عبور گاز می شود، مثل عبور هوا از ونتوری کاربراتور. این گاز با سرعت بالا از فلز مذاب عبور می کند.

گردنه اسکلتی CB150 پلاسما توسط صنایع جوش و برش علیپور توزیع می گردد و ضمانت اصالت کالا در هنگام تحویل محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

گردنه اسکلتی CB150 پلاسما:

گردنه های برشکاری انواع مختلف و ویژگی و خصوصیات منحصر به فرد دارند. یکی از آنها گردنه اسکلتی CB150 پلاسما است که این گردنه در تورچ پلاسما CB150 استفاده می شود. صنایع جوش و برش علیپور بزرگترین ارائه دهنده انواع محصولات جوش و برش و تورچ در شمالغرب کشور است.

گردنه پلاسما CB150 در دو حالت در بازار وجود دارد. مستقیم (اتومات) و معمولی (دستی) که بر اساس دستگاه برش پلاسما در انواع مهره ای و سنترالی تولید شده است.

کابل و سانترال تورچ به گردنه متصل می گردند. کار اصلی گردنه انتقال گاز و ایجاد قوس الکتریکی می باشد. کار با گردنه CB150 از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است و تاکنون اکثر صنعتکاران عزیز این محصول را از صنایع جوش و برش علیپور خریداری و استفاده کرده اند.

قیمت گردنه پلاسما CB150

به دلیل نوسان قیمت های داخلی و افزایش قیمت ارز، قیمت دهی تنها به صورت تماس تلفنی امکان پذیر می باشد. برای استعلام قیمت این محصول با ما تماس حاصل فرمایید یا از طریق بخش روش های خرید محصول اقدام به هماهنگی و سفارش کالا نمایید.

می توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.