گردنه دستی برش پلاسما مدل p80

مدل: گردنه دستی پلاسما P80

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

 

مشخصات محصول:

نوع خنک کاری: هوا خنک
نوع گردنه: دستی معمولی
سازگار با: تورچ P80

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیگردنه دستی پلاسما P80 از قطعات مورد نیاز تورچ P80 به شمار می رود که در برش پلاسما مورد استفاده قرار می گیرد. نوع سیستم خنک کننده گردنه دستی پلاسما P80 هوا خنک است و از کمپرس هوای فشرده در برشکاری با گردنه دستی پلاسما P80 استفاده می شود.

نحوه عملکرد برش پلاسما:

برش پلاسما با هدایت قوس الکتریکی توسط گازی که با فشار از دهانه رد می شود، عمل می کند. این گاز ممکن است هوا، نیتروژن، آرگون و یا اکسیژن و غیره باشد. قوس الکتریکی دمای گاز را تا جایی بالا می برد که وارد حالت چهارم ماده یعنی پلاسما شود. چون فلزی که برش داده می شود بخشی از مدار است، رسانایی الکتریکی پلاسما موجب هدایت قوس به قطعه کار خواهد شد.

نازل پلاسما که گاز از آن عبور می کند باعث افزایش بسیار زیاد سرعت عبور گاز می شود، مثل عبور هوا از ونتوری کاربراتور. این گاز با سرعت بالا از فلز مذاب عبور می کند.

گردنه دستی پلاسما P80 پلاسما توسط صنایع جوش و برش علیپور توزیع می گردد و ضمانت اصالت کالا در هنگام تحویل محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

گردنه دستی پلاسما P80:

گردنه های برشکاری انواع مختلف و ویژگی و خصوصیات منحصر به فرد دارند. یکی از آنها گردنه دستی پلاسما P80 است که این گردنه در تورچ پلاسما p80 استفاده می شود. صنایع جوش و برش علیپور بزرگترین ارائه دهنده انواع محصولات جوش و برش و تورچ در شمالغرب کشور است.

گردنه دستی پلاسما P80 در دو حالت در بازار وجود دارد. مستقیم (اتومات) و معمولی (دستی) که بر اساس دستگاه برش پلاسما در انواع مهره ای و سنترالی تولید شده است.

کابل و سانترال تورچ به گردنه متصل می گردند. کار اصلی گردنه انتقال گاز و ایجاد قوس الکتریکی می باشد. کار با گردنه دستی پلاسما P80 از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است و تاکنون اکثر صنعتکاران عزیز این محصول را از صنایع جوش و برش علیپور خریداری و استفاده کرده اند.

می توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.