دستگاه برش پلاسما CUT 160I

مدل:  دستگاه برش پلاسما CUT 160I

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۲۰ تا ۱۶۰ آمپر

سه فاز تعداد فاز: سه فاز

سیستم الکترونیکیضخامت برش: ۴۰ تا نهایتا ۴۵ میلی متر

وزنوزن: ۵۶ کیلوگرم

چرخه کاری: چرخه کاری: ۶۰ درصد

نوع جریانولتاژ ورودی: ۳۸۰ ولت

ابعادابعاد: ۶۳۰×۳۱۰×۶۳۰

محصول:شرکت اورین الکتریک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیبا استفاده از دستگاه برش پلاسما cut160i محصول اورین الکتریک که در صنایع جوش و برش علیپور ارائه می شود، یک پرتو پلاسما توسط الکتریسیته تولید شده، مواد را ذوب کرده و با هوای فشرده حذف می کند. به همین خاطر یک برش دقیق ایجاد می شود. از این فرآیند می توان برای برش تمام فلزات رسانا (به عنوان مثال فولاد، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم، مس و غیره) استفاده کرد.

یکی دیگر از ویژگی های این نوع برش جرقه زنی تماسی است. جرقه زنی درجه یک در هنگام ضربه زدن به قطعه صورت گرفته و احتراق رخ می دهد.

ضخامت برش فولاد در دستگاه برش پلاسما cut160i: حداکثر ۴۵ میلی متر (با هدایت دستی) می باشد. برش با کیفیت به طور متوسط ​​تا ۴۰ میلی متر نیز هست (با هدایت دست).

می توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این دستگاه را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید. شایان ذکر است دستگاه برش پلاسما cut160i دارای ضمانت اصالت کالا نیز می باشد که همراه محصول ارایه خواهد شد.

صنایع جوش و برش علیپور نماینده فروش محصولات شرکت اورین الکتریک در ایران به ویژه شمالغرب کشور می باشد. جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ویژگی های دستگاه برش پلاسما cut160i اورین الکتریک:

مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ ورودی

دارای کیفیت برشکاری عالی

قابلیت تنظیم جریان برشکاری بصورت پیوسته

امکان نصب و بکارگیری در سیستم اتوماسیون

دارای سیستم استارت HF و سهولت در ایجاد قوس

بکارگیری تکنولوژی جدید در افزایش طول عمر نازل و الکترود

دارای سیستم حفاظتی در مقابل افت فشار هوا، اضافه جریان و اضافه بار

امکان برشکاری استنلس استیل و دیگر فولادها

کاربرد در کلیه صنایع فلزی

قیمت دستگاه برش پلاسما cut160i اورین الکتریک:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.