دستگاه تیگ آنالوگ صبا الکتریک مدل INVERTER PULSED TIG 250-A-AC.DC

مدل: INVERTER PULSED TIG 250-A-AC.DC

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۲۵۰ آمپر

سه فاز تعداد فاز: سه فاز

وزنوزن: ۳۰ کیلوگرم

چرخه کاری: چرخه کاری: ۶۰ درصد (۲۵۰ آمپر)

نوع جریانولتاژ ورودی: ۳۸۰ ولت ± ۱۵٪

ابعادابعاد: ۴۸۰×۳۶۰×۵۶۶

محصول:شرکت صبا الکتریک
 

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیدستگاه جوش تیگ آنالوگ ۲۵۰ آمپر مدل INVERTER PULSED TIG 250-A-AC.DC سه فاز اینورتری محصول صبا الکتریک بوده و از کیفیت بسیار عالی برخوردار است. تیگ ۲۵۰ آمپر، انتخاب حرفه ای ها در صنایع مختلفی همچون جوشکاری و آهنگری و کلیه صنایع فلزکاری به صورت تخصصی است.

صنایع جوش و برش علیپور نماینده فروش محصولات شرکت صبا الکتریک در ایران به ویژه شمالغرب کشور می باشد. صنایع جوش و برش علیپور، دستگاه های جوشکاری منطبق با تکنولوژی روز دنیا، ساخته شده از مواد اولیه مرغوب با بهترین کیفیت، کیفیت قطعات کنترل شده و مطلوب، مجموعه ای قابل اعتماد به خریداران ارائه می دهد که قیمت منطقی، طول عمر بالا، کیفیت و عملکرد مناسب دستگاه، کار در شرایط مختلف و بد آب و هوای کشور، امکان فعالیت در شیفتهای کاری بالا، خروجی نامی و واقعی برابر و خرید کالایی سرمایه ای را برای شما به ارمغان می آورد. جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ویژگی های دستگاه تیگ آنالوگ 250 آمپر INVERTER PULSED TIG 250-A-AC.DC:

استفاده از تکنولوژی اینورتر
امکان جوشکاری در حالت هایAC موج مربعی/ DC Pulse /AC فرکانسی (سینرجیک)/ جوشکاری الکترود در حالت AC / جوشکاری الکترود در حالت DC
امکان تغییر کلیه پارامترها بصورت پتانسیومتری: پیش گاز - جریان پیک- فرکانس جریان پایه- تایمینگ های شروع و خاتمه جوش – جریان شروع جوشکاری- جریان خاتمه جوشکاری- post gas- پهنای پالس- فرکانسAC
امکان استفاده از پدال پاپی برای جوشکاری (در صورت سفارش)
دارای نمایشگر عملیات سیستم/ تنظیمات/ خروجی
وزن سبک/ ابعاد کوچک/ قابلیت حمل و انبارداری آسان
امکان اضافه کردن یونیت آب و کریر حمل دستگاه (در صورت سفارش)
پایلوت اتوماتیک
حذف تأثیر نوسانات شبکه در کیفیت جوش
امکان جوشکاری ورق های استنلس استیل- آلومینیوم- گالوانیزه- مس- آهن و ...

قیمت دستگاه تیگ آنالوگ 250 آمپر INVERTER PULSED TIG 250-A-AC.DC سه فاز اینورتری:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.