دستگاه جوش CO2 MIG 255 تکفاز اینورتری

مدل: دستگاه جوش CO2 MIG 255 تکفاز اینورتری

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۲۵۰ آمپر

تک فاز تعداد فاز: تک فاز

وزنوزن: ۲۶ کیلوگرم

نوع جریانولتاژ ورودی: ۲۲۰ ولت

ابعادابعاد: ۳۵۰×۲۸۰×۵۱۰

محصول:شرکت

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیدستگاه جوش CO2 MIG 255 تکفاز اینورتری محصول اورین الکتریک بوده و از کیفیت خوبی برخوردار است. کاربرد این دستگاه، در صنایع مختلفی همچون جوشکاری و آهنگری و کلیه صنایع فلزکاری به صورت تخصصی است.

صنایع جوش و برش علیپور نماینده فروش محصولات شرکت اورین الکتریک در ایران به ویژه شمالغرب کشور می باشد. جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ویژگی های اجمالی دستگاه جوش CO2 MIG 255 تکفاز اینورتری:

بکارگیری تکنولوژی برتر اینورتری

قابلیت جوش میگ / تیگ و الکترود

دارای وزن کم و سهولت در حمل و نقل

مجهز به سوئیچ انتخاب میگ / الکترود و تیگ

قابلیت تنظیم Burn Back

یکپارچگی منبع تغذیه و واحد فیدر

دارای شستی تست گاز

مجهز به آمپرمتر و ولتمتر در مدل ۲۵۵

کاربرد در واحدهای تولیدی فلزی سبک و تعمیرگاهی

دارای چرخ

محدودیتهای استفاده:

با توجه به مشخصات دستگاه، بر اساس استاندارد IEC60974-1 از دستگاه جوشكاری معمولاً بطور دائم نمی توان استفاده کرد. به همین دلیل عملكرد دستگاه شامل دو زمان فعال (جوشكاری) و زمان استراحت (جهت تغییر وضعیت قطعه کار، تعویض الكترود یا سیم جوش و...) می باشد. این دستگاه قادر است جریان جوشكاری I2 را در دیوتی سایكل %۴۰ تأمین کند. (چرخه کاری با شبیه سازی در دمای محیط 40˚C بدست آمده است)، به عبارت دیگر سیكل کاری در بازه زمانی %۴۰ ، ده دقیقه می باشد و اگر زمان سیكل کاری بیشتر از مقدار تعیین شده گردد، سیستم حفاظت حرارتی دستگاه جهت حفاظت از اجزای مختلف فعال گشته و فن دستگاه نیز به طور پیوسته کار خواهد کرد. سپس پس از چند دقیقه، حفاظت غیر فعال گشته و دستگاه مجدداً برای جوشكاری آماده می گردد. کلاس حفاظتی دستگاه IP21 است.

قیمت دستگاه جوش CO2 MIG 255 تکفاز اینورتری:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.