دستگاه جوش CO2 AMIG 350P سه فاز اینورتری

مدل: دستگاه جوش CO2 AMIG 350P سه فاز اینورتری

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۳۵۰ آمپر

سه فاز تعداد فاز: سه فاز

وزنوزن: ۶۱ کیلوگرم

نوع جریانولتاژ ورودی: ۳۸۰ ولت

ابعادابعاد: ۵۸۰×۳۲۰×۶۳۰

محصول:شرکت

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیدستگاه جوش CO2 AMIG 350P سه فاز اینورتری محصول اورین الکتریک بوده و از کیفیت خوبی برخوردار است. کاربرد این دستگاه، در صنایع مختلفی همچون جوشکاری و آهنگری و کلیه صنایع فلزکاری به صورت تخصصی است.

صنایع جوش و برش علیپور نماینده فروش محصولات شرکت اورین الکتریک در ایران به ویژه شمالغرب کشور می باشد. جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ویژگی های اجمالی دستگاه جوش CO2 AMIG 350P سه فاز اینورتری:

استفاده از تكنولوزى تمام ديجيتال اينورتر

كاربرد در فرآيند MAG/CO2 و PLUS MIG و Double Plus

امكان تنظيم دقيق طول قوس و حوضه مذاب با بالاترين كيفيت

تنظيم و انتخاب قطر سيم جوشكاری و نوع آلياژ

قابليت برنامه ريزى ١٠٠ نوع برنامه مختلف جوشكارى (فراخوانى چند برنامه بصورت سريع)

قابليت جوشكارى فولادهاى كربنى، استنلس استيل، آلومينيوم وآلياژهاى آلومينيوم

داراى تنظيم ۴ كاره سوئيج تورچ (دو ضرب/چهار ضرب/چهارضربه مرحله ای/تكرارى)

قابليت استفاده به صورت هواخنک يا آب خنک

كاربرد اختصاصى درصنايع کشتى سازى، پالايشگاه، نيروگاه و صنايع نظامى

دارای چرخ

محدودیتهای استفاده:

با توجه به مشخصات دستگاه، بر اساس استاندارد IEC60974-1 از دستگاه جوشكاری معمولاً بطور دائم نمی توان استفاده کرد. به همین دلیل عملكرد دستگاه شامل دو زمان فعال (جوشكاری) و زمان استراحت (جهت تغییر وضعیت قطعه کار، تعویض الكترود یا سیم جوش و...) می باشد. این دستگاه قادر است جریان جوشكاری I2 را در دیوتی سایكل %۶۰ تأمین کند. (چرخه کاری با شبیه سازی در دمای محیط 40˚C بدست آمده است)، به عبارت دیگر سیكل کاری در بازه زمانی %۶۰ ، ده دقیقه می باشد و اگر زمان سیكل کاری بیشتر از مقدار تعیین شده گردد، سیستم حفاظت حرارتی دستگاه جهت حفاظت از اجزای مختلف فعال گشته و فن دستگاه نیز به طور پیوسته کار خواهد کرد. سپس پس از چند دقیقه، حفاظت غیر فعال گشته و دستگاه مجدداً برای جوشكاری آماده می گردد. کلاس حفاظتی دستگاه IP21 است.

جوشكاری فلزی با گاز فعال (MAG)
برای جوشكاری MAG گازهایی از قبیل CO2، آرگون و یا مخلوطی از آنها بكار می رود. برای اهداف ویژه مخلوطی از گازهای CO2، آرگون و اکسیژن نیز می تواند بكار رود. آهن و فولاد زنگ نزن (استینلس) با این گازها جوشكاری می شوند.

توجه: امروزه در دنیا اگر سرعت بالای جوش و کیفیت برای جوشكاری آهن و آلیاژهای آن مورد نظر باشد از گاز MIX با نسبت ۱۸-۲۰% CO2 و ۸۰-۸۲% آرگون استفاده می شود. استفاده گاز MIX در شرایط گفته شده و همچنین در حالت پالس قویاً توصیه می گردد.

با توجه به اینكه گاز CO2 خودش اثر خنک کنندگی نیز دارد، تورچ جوشكاری در هنگام استفاده از این گاز نسبت به گازهای غیر از CO2 کمتر گرم می شود و این امر کاملاً طبیعی می باشد. لذا در صورت استفاده از گازهای غیر از CO2 ممكن است نیاز باشد کمی قدرت تورچ افزایش یابد.

قیمت دستگاه جوش CO2 AMIG 350P سه فاز اینورتری:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.