دستگاه جوش CO2 MIG 605 سه فاز اینورتری

مدل: دستگاه جوش CO2 MIG 605 سه فاز اینورتری

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۵۰۰ آمپر

سه فاز تعداد فاز: سه فاز

وزنوزن: ۶۶ کیلوگرم

نوع جریانولتاژ ورودی: ۳۸۰ ولت

ابعادابعاد: ۶۸۰×۳۲۰×۶۳۰

محصول:شرکت اورین الکتریک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیدستگاه جوش CO2 MIG 605 سه فاز اینورتری محصول اورین الکتریک بوده و از کیفیت بسیار عالی برخوردار است. کاربرد این دستگاه، در صنایع مختلفی همچون جوشکاری و آهنگری و کلیه صنایع فلزکاری به صورت تخصصی است.

صنایع جوش و برش علیپور نماینده فروش محصولات شرکت اورین الکتریک در ایران به ویژه شمالغرب کشور می باشد. جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ویژگی های دستگاه جوش CO2 MIG 605 سه فاز اینورتری:

مشخصات دینامیک عالى

استفاده از تکنولوژى اینورتر و جوشکارى عالى و بدون پاشش

قابلیت تنظیم ولتاژ و سرعت سیم بصورت پیوسته

تنظیم سرعت سیم و ولتاژ از واحد وایر فیدر

جوشکارى انواع فلزات بویژه آلومینیوم

قابلیت تنظیم جریان شروع و پایان جوشکارى

قابلیت استفاده بصورت هوا خنک و آب خنک

کاربرد در صنایع خودرو سازى، ماشین سازى و ساخت مخازن

استفاده از تكنولوزى تمام ديجيتال اينورتر

فاقد چرخ

 

تمیزکاری دستگاه جوش CO2 MIG 605 سه فاز اینورتری:

توجه: قبل از باز کردن بدنه دستگاه و اقدام به تميز کردن، آن را از برق اصلی جدا کنيد. 

۱)  داخل دستگاه باید در فاصله های زمانی منظم بوسيله هوای کمپرسور با فشار کنترل شده تميز شده تا عملكرد خوب آن تضمين شود. فاصله بين هر تميز کردن، به مدت زمان استفاده از دستگاه و آلودگی محيط کار بستگی دارد. (برای محل کار بسيار کثيف در هر ماه یک بار و در محل های تميزتر با فاصله زمانی بيشتر) 

۲)  هرگز هوای کمپرسور را مستقيماً بر روی قطعات الكترونيكی اعمال نكنيد، چرا که می تواند منجر به آسيب رساندن به این قطعات گردد. 

۳)  در هنگام تميز کاری، اتصالات الكتریكی را بررسی نموده و در صورت لزوم محكم کنيد همچنين سيم ها را بازبينی نمایيد تا عيوب عایق کاری را پيدا نموده و سپس در صورت لزوم آن عيوب را رفع کنيد. 

۴)  از ورود آب یا بخار آب به درون دستگاه جلوگيری کنيد و چنانچه آب یا بخار آب به درون دستگاه نفوذ کرد، حتماً آن را خشک کرده و سپس عایق کاری ها را چک نمایيد. 

۵)  چنانچه از دستگاه برای مدت زمان طولانی استفاده نمی کنيد آن را باید در جعبه بسته بندی کنيد و در یک مكان خشک نگهداری کنيد.

قیمت دستگاه جوش CO2 MIG 605 سه فاز اینورتری:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.