دستگاه جوش CO2 MIG 405 سه فاز اینورتری

مدل: دستگاه جوش CO2 MIG 405 سه فاز اینورتری

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۳۵۰ آمپر

سه فاز تعداد فاز: سه فاز

وزنوزن: ۶۳ کیلوگرم

نوع جریانولتاژ ورودی: ۳۸۰ ولت

ابعادابعاد: ۶۸۰×۳۲۰×۶۳۰

محصول:شرکت اورین الکتریک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیدستگاه جوش CO2 MIG 405 سه فاز اینورتری محصول اورین الکتریک بوده و از کیفیت بسیار عالی برخوردار است. کاربرد این دستگاه، در صنایع مختلفی همچون جوشکاری و آهنگری و کلیه صنایع فلزکاری به صورت تخصصی است.

صنایع جوش و برش علیپور نماینده فروش محصولات شرکت اورین الکتریک در ایران به ویژه شمالغرب کشور می باشد. جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ویژگی های دستگاه جوش CO2 MIG 405 سه فاز اینورتری:

مشخصات دینامیک عالى

استفاده از تکنولوژى اینورتر و جوشکارى عالى و بدون پاشش

قابلیت تنظیم ولتاژ و سرعت سیم بصورت پیوسته

تنظیم سرعت سیم و ولتاژ از واحد وایر فیدر

جوشکارى انواع فلزات بویژه آلومینیوم

قابلیت تنظیم جریان شروع و پایان جوشکارى

قابلیت استفاده بصورت هوا خنک و آب خنک

کاربرد در صنایع خودرو سازى، ماشین سازى و ساخت مخازن

استفاده از تكنولوزى تمام ديجيتال اينورتر

فاقد چرخ

توصیه های صنایع جوش و برش علیپور:

این دستگاه مطابق با قواعد و قوانین مندرج در استاندارد IEC ساخته شده و مقررات مربوط به مهندسی برق و ابزار دقیق نیز در آن رعایت شده است.

در صورت وقوع هر نوع حادثه ای، دستگاه باید از برق اصلی جدا شود.

اگر ولتاژ اتصالات الکتریکی افزایش پیدا کرد، دستگاه را باید بلافاصله خاموش کرده و از برق اصلی جدا نمود، تا دستگاه توسط تکنسین های مجرب یا نمایندگی های خدمات پس از فروش شرکت اورین الکتریک بررسی و عیب یابی شود.

قبل از باز کردن پوشش بدنه دستگاه آن را باید از برق اصلی جدا کرد.

هرگونه تعمیرات باید توسط تکنسین ماهر و یا خدمات پس از فروش شرکت اورین الکتریک انجام پذیرد. برای این منظور می توانید با واحد مشاوران صنایع جوش و برش علیپور تماس گرفته و راهنمایی های لازم را کسب نمایید.

قبل از شروع به استفاده از دستگاه، از لحاظ ظاهری و با در نظر گرفتن اشکالات احتمالی تورچ، تمامی کابل ها، اتصالات که امکان آسیب خارجی را بوجود می آورد، بررسی شود.

در هنگام کار، بدن جوشکار باید بطور کامل در برابر سوختگی و تابش اشعه، با استفاده از ماسک و لباس نسوز، محافظت گردد.

مقررات پیشگیری از حوادث با صراحت بیان می کند که تهیه وسایل محفاظتی مناسب، به عهده کارفرما بوده و همچنین استفاده کننده از دستگاه جوش نیز موظف به پوشیدن پوشش مناسب جوشکاری می باشد.

قیمت دستگاه جوش CO2 MIG 405 سه فاز اینورتری:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.