دستگاه جوش CO2 MaxiMig 520‌ سه فاز ترانسی

مدل: دستگاه جوش CO2 MaxiMig 520‌ سه فاز ترانسی

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۴۰۰ آمپر

سه فاز تعداد فاز: سه فاز

وزنوزن سیستم کامل: ۲۲۲ کیلوگرم

چرخه کاری: چرخه کاری: ۸۰ درصد

نوع جریانولتاژ ورودی: ۳۸۰ ولت

ابعادابعاد: ۸۵۰×۵۲۰×۹۱۰

محصول:شرکت اورین الکتریک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیدستگاه جوش CO2 MaxiMig 520‌ سه فاز ترانسی محصول اورین الکتریک بوده و از کیفیت بسیار عالی برخوردار است. کاربرد این دستگاه، در صنایع مختلفی همچون جوشکاری و آهنگری و کلیه صنایع فلزکاری فوق سنگین به صورت تخصصی است.

صنایع جوش و برش علیپور نماینده فروش محصولات شرکت اورین الکتریک در ایران به ویژه شمالغرب کشور می باشد. جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ویژگی های دستگاه جوشکاری MAG/ MIG (سلکتور- تريستور) مکسی میگ ۵۲۰ ترانسی سه فاز:

منبع تغذيه با مشخصات ديناميکى عالى

داراى سه طبقه اندوکتانس خروجى و حداقل پاشش

مجهز به دو فن و بهبود سيستم خنک کننده

قابليت کاربرد بصورت دو ضرب/ چهار ضرب

قابليت تنظيم Soft Start  و Back Burn

جوشکارى انواع فلزات، استنلس استيل و آلومينيوم

دارای نمايشگر سرعت سيم واير فيدر

امکان کنترل پيوسته ولتاژ بواسطه يکسو کننده تمام تريستور

مجهز به ولتمتر، آمپرمتر، شستى تست ولتاژ و گاز

قابليت استفاده بصورت هوا خنک و آب خنک

کاربرد در صنايع خودروسازی، سازه های فلزى سبک و سنگين، ماشين سازى و کاراگاه های تعميرات

چرخ دارد.

نکات مهم در هنگام استفاده از دستگاه جوش CO2 MaxiMig 520 سه فاز ترانسی:

از مواد ایزوله کننده و عایق برای محافظت در برابر برق گرفتگی ناشی از برقراری تماس بين قطعات برقدار و زمين باید استفاده شود. لباس کار سالم و خشک و همراه دستكش های بلند و کفش های با کف لاستيكی باید بكار گرفته شود. هوای محيط کار باید جریان داشته باشد و در صورت نياز باید سيستم تهویه نصب گردیده و ماسک تنفسی محافظ نيز استفاده گردد.

جهت پيشگيری از انحراف جریان و اثرات منفی ناشی از آن (مثلاً تخریب سيم هادی متصل به زمين)، کابل برگشت جریان جوشكاری (کابل قطعه کار) باید مستقيماً به قطعه کار و یا به ميز کار (مثل ميز جوشكاری، ميز جوشكاری با شبكه فلزی و یا مشابه آن) متصل نمود. به طوری كه کاملاً قطعه کار به آن متصل باشد. هنگام وصل کردن به اتصال زمين باید از برقراری کامل اتصال الكتریكی آن اطمينان حاصل نمود. (محل اتصال باید از هرگونه رنگ و یا زنگ زدگی ها و یا مشابه آن پاک باشد)

در صورتی که عمليات جوشكاری برای مدت زمان زیادی باید متوقف شود، دستگاه را باید خاموش کرده و شير هوا را نيز باید بست.

تحت هيچ شرایطی وقتيكه پوشش بدنه دستگاه جوشكاری باز است نباید آن را روشن کرد. (بطور مثال برای تعميرات)، چرا که صرف نظر از مقررات ایمنی، خنک کردن کافی قطعات الكترونيكی را نيز نمی توان تضمين کرد.

مطابق با مقررات، افرادی که در نزدیكی محل جوشكاری هستند را باید از خطرات احتمالی آگاه کرده و از آنها محافظت نمود. پارتيشن های مخصوص جوشكاری (پرده های محافظ مخصوص جوشكاری) باید استفاده شود.

قیمت دستگاه جوش CO2 MaxiMig 520‌ سه فاز ترانسی:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.