دستگاه جوش CO2 ADAmig 250H compact ترانسی

مدل: دستگاه جوش CO2 ADAmig 250H compact ترانسی

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۲۵۰ آمپر

سه فاز تعداد فاز: سه فاز

نوع فیوز: نوع فیوز: ۱۶ آمپر

وزنوزن سیستم کامل: ۱۲۹ کیلوگرم

چرخه کاری: چرخه کاری: ۶۰ درصد

نوع جریانولتاژ ورودی: ۳۸۰ ولت

ابعادابعاد: ۸۵۰×۴۵۰×۸۹۰

محصول:شرکت اورین الکتریک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیدستگاه جوش CO2 ADAmig 250H compact ترانسی محصول اورین الکتریک بوده و جزء دستگاه های GMAW فیدر یکپارچه به شمار می رود و از کیفیت بسیار عالی برخوردار است. کاربرد این دستگاه، در صنایع مختلفی همچون جوشکاری و آهنگری و کلیه صنایع فلزکاری به صورت تخصصی است.

صنایع جوش و برش علیپور نماینده فروش محصولات شرکت اورین الکتریک در ایران به ویژه شمالغرب کشور می باشد. جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ویژگی های دستگاه جوش CO2 ADAmig 250H compact ترانسی:

کاربرى در واحدهای توليدى فلزى سبک و تعميرگاهها

دارای طراحى واحد تغذيه و سيم رسان به صورت يکپارچه

قابليت کارکرد شستى تورچ دو ضرب و چهار ضرب

مجهز به آمپر متر جهت نمايش جريان جوشکارى

استارت ملايم جوشکارى START SOFT

امکان تنظيم طول قوس در پايان جوشکارى BACK BURN

چرخ دارد.

نحوه حمل و نقل و بلند کردن دستگاه:

جابجایی دستگاه جوشکاری بصورت مکانيکی بوده و با توجه به قلاب های مخصوص تعبيه شده روی آن، بلند کردن و حمل آن با استفاده از ليفتراک و یا جرثقيل امکان پذیر خواهد بود. (البته در بلند کردن دستگاه به همراه متعلقاتی نظير سيلندر گاز، وایرفيدر و... باید احتياط نمود.) دستگاه جوشکاری به همراه متعلقات نصب شده بر روی آن (به جز سيلندرهای گاز؛ حمل کننده ها و چرخ های حمل کننده ها که احتمال نصب آنها وجود دارد) باید در هنگام جابجایی کاملا محکم به قلاب و کابل متصل به جرثقيل یا ليفتراک متصل گردند.

قیمت دستگاه جوش CO2 ADAmig 250H compact ترانسی:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.