اینورتر جوشکاری آروا ۳۱۵ مدل ۲۱۶۲

مدل: آروا ۳۱۵ مدل ۲۱۶۲

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۳۱۵ آمپر

تک فاز تعداد فاز: تک فاز

سیستم الکترونیکیسیستم الکترونیکی: IGBT

نوع جریاننوع جریان: DC

کشور سازندهکشور سازنده: ایران

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیاینورتر جوشکاری آروا ۳۱۵ مدل ۲۱۶۲ محصولی ایرانی بوده و تولید داخلی است. کاربرد این دستگاه، در صنایع مختلفی همچون جوشکاری و آهنگری است. اینورتر ۳۱۵ آمپر قابلیت جوش الکترود در تمامی سایزها را داراست. از کوچکترین سایز ها گرفته (۲.۵- ۳.۲) تا بزرگترین سایزهایی که در جوشکاری بدنه و اسکلت ساختمان کاربرد دارند.

کیفیت جوش عالی، طراحی ارگونومیک، قابل حمل بودن، وزن کم و کاهش محسوس مصرف برق، از جمله ویژگی هایی هستند که این اینورتر را نسبت به کالاهای مشابه در میان کاربران محبوب تر ساخته است.

اگر با این ابزار و عملکرد آن آشنایی ندارید، می توان به طور ساده گفت که نوعی ابزار است که با بالا بردن جریان جوشکاری، اتصال بهتری را به دست می دهد. این دستگاه اینورتر، قادر است به لطف ریکتیفایر و سوئیچ، حالت جامد جریان متناوب ۶۰ هرتز (ای‌سی) برق ورودی را تبدیل به جریان خروجی (دی‌سی) کند. با کنترل مقدار خروجی و ولتاژ، کاربر قادر است تا با کیفیت بهتری عمل جوشکری را انجام دهد. مزیت استفاده از این دستگاه، در مقدار زمانی است که می تواند این کار را به انجام برساند. یعنی به وسیله اینورتر، میتوانید در مدت زمان کمتری نسبت به دستگاه جوش های سنتی، کارتان را به انجام برسانید.

تکنولوژی های اینورتر آروا:

تکنولوژی Arc Force، تکنولوژی IGBT و کلید فعال سازی جوش TIG از تکنولوژی هایی است که شرکت آروا در تولید لوازم خود به کار بسته است. تکنولوژی Arc Force، آرک فورس که با نام ولوم دوم نیز شناخته می شود، قابلیتی است که تنها مختص جوشکاری با الکترود به شمار می رود. این قابلیت موجب کنترل نفوذ جوش در قطعه مورد نظر شده و بسیاری از هزینه های شما را خواهد کاست. با این سیستم، شما می توانید نوع الکترود، قطعه و بسیاری مولفه های دیگر را وارد سیستم کرده و جریان و ولتاژ را خودتان تنظیم کنید.