اینورتر 200 آمپر EDON (ادون)

مدل: ۲۰۰ آمپر EDON (ادون)

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۲۰۰ آمپر

تک فاز تعداد فاز: تک فاز

سیستم الکترونیکیسیستم الکترونیکی: IGBT

نوع جریانولتاژ ورودی: ۲۲۰ ولت

کشور سازندهکشور سازنده: چین

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیاینورتر ۲۰۰ آمپر EDON (ادون) محصول کشور چین بوده و از کیفیت خوبی برخوردار است. کاربرد این دستگاه، در صنایع مختلفی همچون جوشکاری و آهنگری است. قابلیت (Anti-Stick) و یا ضد چسبندگی الکترود هنگام جوشکاری از مزایای این محصول است. همچنین، جوش با کیفیت عالی و کافی، مصرف انرژی کمتر، سبک و قابل حمل بودن، قوس پایدار از دیگر مزیت های این دستگاه ادون می باشد.

جهت آشنایی مختصر با این محصول، می توان به طور ساده گفت که نوعی ابزار است که با بالا بردن جریان جوشکاری، اتصال بهتری را به دست می دهد. این دستگاه اینورتر، قادر است به لطف ریکتیفایر و سوئیچ، حالت جامد جریان متناوب ۶۰ هرتز (ای‌سی) برق ورودی را تبدیل به جریان خروجی (دی‌سی) کند.

با کنترل مقدار خروجی و ولتاژ، کاربر قادر است تا با کیفیت بهتری عمل جوشکاری را انجام دهد. مزیت استفاده از این دستگاه، در مقدار زمانی است که می تواند این کار را به انجام برساند. یعنی به وسیله اینورتر، می توانید در مدت زمان کمتری نسبت به دستگاه جوش های سنتی، کارتان را به انجام برسانید.

تکنولوژی IGBT نیز یکی از مدرن ترین تکنولوژی هاست که علاوه بر ابزار در بسیاری از لوازم برقی خانگی همچون یخچال، قطارها و خودروهای برقی نیز استفاده می شود. از مزایای استفاده از این سیستم، افزایش کیفیت جوش، کاهش مصرف انرژی، کاهش مقاومت و خاصیت آهنربایی قطعات داخلی، صدای بسیار کم و نفوذ جوشکاری است.

ویژگی های اجمالی محصول:

قابلیت جوشکاری تا الکترودهای ۳ (دائم) و ۴ (مقطع)

قابلیت (Anti-Stick) و یا ضد چسبندگی الکترود هنگام جوشکاری

مجهز به سیستم IGBT جهت بهبود کیفیت جوش

کیفیت مطلوب و قیمت پایین

حداکثر جریان ۲۰۰ آمپر

ولتاژ ورودی ۲۲۰ ولت

فرکانس ۵۰-۶۰ هرتز

دارای اینورتر

ایزو ۹۰۰۱

فاقد چرخ