دستگاه گوجینگ GL 1000 h

مدل:  دستگاه گوجینگ GL 1000 h اورین الکتریک

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۱۰۰۰ آمپر

سه فاز تعداد فاز: سه فاز

وزنوزن سیستم کامل: ۲۸۲ کیلوگرم

چرخه کاری: چرخه کاری: ۶۰ درصد

نوع جریانولتاژ ورودی: ۳۸۰ ولت

ابعادابعاد: ۸۸۰×۷۴۰×۸۳۰

محصول:شرکت اورین الکتریک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیدستگاه گوجینگ GL 1000 h محصول اورین الکتریک بوده و از کیفیت بسیار عالی برخوردار است. دستگاه گوجینگ جی ال ۱۰۰۰ آمپر سه فاز، در صنایع فلزی سنگین کاربرد وسیع دارد.

صنایع جوش و برش علیپور نماینده فروش محصولات شرکت اورین الکتریک در ایران به ویژه شمالغرب کشور می باشد. جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ویژگی های دستگاه گوجینگ GL 1000 h:

مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ ورودی

امکان عملیات گوجینگ و جوشکاری الکترود

چرخه کاری و ضریب کارکرد ۶۰ درصد

استفاده از سیستم کنترل تریستور

کاربرد فراگیر در صنایع فلزی سنگین

چرخ دارد

گوجینگ در جوشکاری به چه نوع عملیاتی گفته می شود؟

Gouging اصطلاحی است برای تعریف نوعی از خوردگی که روی سطح فلزی که در آن سوراخ، شیار یا فرورفتگی ایجاد می‌شود، رخ می‌دهد. در جوشکاری، سالهاست که گوجینگ در صنایع و کاربردهای مختلف یک نیاز اساسی بوده و یکی از روش‌های بررسی دقیق به شمار می رود. به ویژه در تعمیر و نگهداری، توانایی برش یا شیار کردن فلز، گوجینگ بسیار مهم است و بایستی به آن توجه کامل داشته باشیم.

دو مورد از متداول‌ترین روش‌های گوجینگ فلز عبارتند از: گوجینگ پلاسما و گوجینگ قوس کربنی در هوا.

هوای کربن قوس

فرآیند گوجینگ کربن-قوس هوا بین نوک الکترود کربن و قطعه کار ایجاد می شود. فلز مذاب می شود و هوای با سرعت بالا به سمت پایین جریان می یابد تا الکترود را منفجر کند و در نتیجه یک شیار تمیز باقی می گذارد. معایبی در این کار وجود دارد: حرکت هوا باعث می شود که فلز مذاب در فاصله بسیار زیادی به بیرون پرتاب شود و به دلیل جریان های زیاد (تا ۲۰۰۰ آمپر) و فشار هوای بالا (۸۰ تا ۱۰۰ psi)، می تواند بسیار پر سر و صدا باشد.

این نوع سنگ زنی را می توان برای طیف وسیعی از فلزات اعمال کرد. DC (الکترود مثبت) معمولاً برای فولاد و فولاد ضد زنگ ترجیح داده می شود، اما AC برای آلیاژهای چدن، مس و نیکل مؤثرتر است. کاربردهای معمولی عبارتند از گوجینگ پشت، حذف عیوب سطحی و داخلی، حذف فلز اضافی جوش و آماده سازی لبه های اریب برای جوشکاری.

آرک گوجینگ

مزیت اصلی گوجینگ قوس فلزی دستی (MMA) این است که می توان از همان منبع برق برای جوشکاری، برشکاری یا برش، به سادگی با تغییر نوع الکترود استفاده کرد.

قوس بین نوک الکترود و قطعه کار در جوشکاری MMA معمولی تشکیل می شود. به دلیل نیاز به الکترودهای ویژه با پوشش‌های شار ضخیم به منظور ایجاد نیروی قوس قوی و جریان گاز، استفاده از MMA متفاوت است. برخلاف جوشکاری MMA که در آن باید یک حوضچه جوش پایدار حفظ شود، این فرآیند می تواند فلز مذاب را از ناحیه قوس جدا کند تا سطحی تمیز باقی بماند.

مشخصه فرآیند MMA gouging مقدار زیادی گاز است که برای بیرون راندن فلز مذاب تولید می شود. از این نوع گوجینگ برای عملیات های موضعی مانند رفع عیوب استفاده می شود. همچنین در جاهایی استفاده می شود که جابجایی از الکترود جوشکاری به الکترود جوشکاری راحت تر است به جای استفاده از تجهیزات تخصصی.

اگر این فرآیند به درستی اعمال شود، MMA gouging می تواند سطوح گود شده نسبتاً تمیزی تولید کند. برای کاربردهای عمومی، جوشکاری را می توان با سنگ زنی انجام داد. با این حال، هنگام سنگ زنی فولاد ضد زنگ، یک لایه نازک از مواد با محتوای کربن بالاتر تولید می شود که باید حذف شود.

قیمت دستگاه گوجینگ GL 1000 h:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.