جوش زیر پودری صبا POWER-SUB-TRUCK HS3

مدل: POWER-SUB-TRUCK HS3

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

تک فاز تعداد فاز: تک فاز

وزنوزن سیستم بدون سیم: ۵۵ کیلوگرم

نوع جریانولتاژ ورودی: ۱۱۰ ولت DC

ابعادابعاد: ۷۴۰×۳۳۰×۱۰۴۰

محصول:شرکت صبا الکتریک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیدستگاه جوشکاری زیر پودری تراک مدل POWER-SUB-TRUCK HS3 تکفاز محصول صبا الکتریک بوده و از کیفیت بسیار عالی برخوردار است. دستگاه جوش زیر پودری تراک، انتخاب حرفه ای ها در صنایع مختلفی همچون جوشکاری و آهنگری و کلیه صنایع فلزکاری به صورت تخصصی است.

صنایع جوش و برش علیپور نماینده فروش محصولات شرکت صبا الکتریک در ایران به ویژه شمالغرب کشور می باشد. صنایع جوش و برش علیپور، دستگاه های جوشکاری منطبق با تکنولوژی روز دنیا، ساخته شده از مواد اولیه مرغوب با بهترین کیفیت، قطعات کنترل شده و مطلوب، مجموعه ای قابل اعتماد به خریداران ارائه می دهد که قیمت منطقی، طول عمر بالا، کیفیت و عملکرد مناسب دستگاه، کار در شرایط مختلف و بد آب و هوای کشور، امکان فعالیت در شیفتهای کاری بالا، خروجی نامی و واقعی برابر و خرید کالایی سرمایه ای را برای شما به ارمغان می آورد. جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش در تماس باشید.

محل استفاده

کاربرد ویژه در صنایع خودروسازی
کاربرد ویژه در جوشکاری های حساس، با دقت بالا، صنایع فلزی، مونتاژ و ...
صنایع تولیدی نفت و گاز و پتروشیمی، سیمان، فولاد و ...

ویژگی های دستگاه جوش زیر پودری صبا الکتریک مدل POWER-SUB-TRUCK HS3

استهلاک پایین تراک
امکان تنظیم راحت نازل جوشکاری در زوایای مختلف
امکان نصب پودر جمع کن در صورت سفارش

قیمت دستگاه جوش زیر پودری اینورتری صبا الکتریک مدل POWER-SUB-TRUCK HS3 تک فاز:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.