الکترود تنگستن طلایی آرگون

الکترود تنگستن طلایی آرگون

مدل: تنگستن طلایی

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

سایز الکترودسیستم الکترونیکی: ۱.۶ - ۲.۴ - ۳.۲ میلی‌متر

سیستم الکترونیکیوزن: ۲۵۰ گرمی

جنسسیستم الکترونیکی: تنگستن

سیستم الکترونیکینوع جوش: گازی

 

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیالکترود تنگستن طلایی حاوی ۹۷.۸۰ درصد تنگستن و ۱.۳۰ درصد تا ۱.۷۰ درصد عنصر لانتانیوم بوده که از قوس بسیار خوبی برخوردار است. در صورتی که بخواهید قابلیت های جوشکاری خود را بهینه سازید این الکترود تنگستن انتخاب ایده آلی می‌باشد زیرا از این محصول می‌توان به راحتی در جوشکاری AC و یا DC استفاده کرد.

از لحاظ هدایت الکتریکی الکترود تنگستن طلایی نزدیکترین الکترود به الکترود تنگستن قرمز می باشد. جوشکارها می توانند به راحتی بدون نیاز به تغییر در برنامه جوشکاری، این الکترود را جایگزین الکترود تنگستن قرمز خواه در جوشکاری AC، خواه در جوشکاری DC کنند.

البته بر خلاف الکترود تنگستن قرمز، این الکترود برای جوشکاری AC مناسب تر است و مانند الکترود تنگستن طوسی اجازه می دهند تا قوس در ولتاژهای پائین تر شروع شود و از پایداری بالایی برخوردار باشد. الکترود لانتانیوم دار در مقایسه با الکترود تنگستن سبز حداکثر ظرفیت حمل جریان بار را تقریباً تا ۵۰ درصد برای مقدار تعیین شده ای از الکترود افزایش می دهد.

در صورت عدم وجود جریان بیش از حد، الکترود تنگستن طلایی عمر بیشتری نسبت به الکترود تنگستن قرمز دارد. این الکترود تنگستن ویژگی رسانایی الکترود تنگستن قرمز را به اشتراک می گذارد، این محصول بسیاری از مزایای مشابه الکترود تنگستن طوسی را داراست.

از ویژگی های الکترود تنگستن طلایی می توان به جلوگیری از شوک حرارتی، قابلیت جوشکاری مجدد، میزان سوختگی پائین، پایداری قوس مناسب و احتراق مجدد و عالی اشاره کرد، این الکترود کمک می کند که آلودگی ناشی از جوشکاری کاهش یابد. یکی دیگر از مزایای الکترود طلایی تحمل جریان زیاد با کمترین میزان سوختگی می باشد. از این الکترود در جوشکاری استیل، استیل ضد زنگ، آلیاژهای آهن، تیتانیوم و مس کاربرد دارد و در جوشکاری های AC یا DC عملکرد فوق العاده ای دارد.

الکترود تنگستن طلایی در سایزهای ۰.۵، ۱، ۱.۶، ۲، ۲.۴، ۳.۲، ۴، ۴.۸، ۶.۴ موجود می باشد که در جوشکاری ایران بیشتر از سایزهای ۱، ۱.۶، ۲.۴، ۳.۲، ۴ استفاده می شود. این قطعه یکی از ملزومات تورچ های آرگون از نوع هوا خنک و آب خنک می باشد.

قیمت الکترود تنگستن طلایی

قیمت الکترود تنگستن طلایی با توجه به سایز آن متفاوت می باشد.