کلت سوزن گیر آرگون

مدل: کلت سوزن گیر آرگون

 

قیمت: برای مشاهده قیمت کلیک کنید
 

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ های تیگ آب خنک و هوا خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس
سایز: ۱/۶ ، ۲/۴ ، ۳/۲ و ۴

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنی کلت تورچ آرگون جزء قطعات مصرفی تورچ های آرگون بوده و برای نگه داشتن تنگستن استفاده می شود. کلت یا سوزن گیر تنگستن از جنس مس مرغوب تولید می شود که بتواند در حرارت بالا و فشار زیاد محکم باشد و تنگستن از کلت آرگون در زمان کار بیرون نیاید.

کلت تورچ آرگون برای نگهداشتن تنگستن در تورچ آرگون کاربرد دارد، به نحوی که جریان را از تورچ به تنگستن منتقل می کند. باید کلت تورچ تیگ اندازه مناسبی برای تنگستن داشته باشد که بتواند انتقال جریان را ثابت نگهدارد و باعث ایجاد قوس ثابت و پایدار در جوشکاری باشد. کلت تورچ آرگون داخل کلت بادی قرار می گیرد که به نوبه خود به تورچ آرگون پیچیده می شود.

کلت سوزن گیر آرگون

هدف کولت تورچ آرگون محکم نگه داشتن الکترود در محل خود است. همانگونه که در تصویر دیده می شود، کلت تیگ، الکترود تنگستن را در تورچ آرگون نگه می دارد. عموماً کلت ها را از مس یا آلیاژ های مس می سازند، برای این که تماس الکتریکی قابل قبول و خوبی مابین کلت و الکترود تنگستن ایجاد نماید که این کار در انتقال جریان الکتریکی خیلی مهم و اساسی است.

محل قرار گیری کلت تورچ آرگون داخل گردنه تیگ است. کلت در دو نوع شیار ریز و شیار درشت در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد. کلت در ابتدای خود گیره ای دارد که این گیره از حرکت الکترود ممانعت به عمل آورده و موجب ثابت ماندن الکترود در داخل گردنه تورچ می گردد.

کلت تورچ آرگون قطعه ای است در داخل گردنه تورچ آرگون به نوعی که برای الکترود تنگستن تورچ آرگون به عنوان نگهدارنده عمل می نماید. همانطور که اشاره شد در ابتدای کولت آرگون، گیره ای تعبیه شده تا مانع حرکت الکترود تنگستن و جابجایی آن می شود و  الکترود تنگستن داخل گردنه تورچ ثابت می ماند و جوشکار به مقدار لازم می تواند از اندازه الکترود تنگستن مصرف کند.

وقتی الکترود تنگستن، در طول انجام کار جوشکاری مصرف می شود، جوشکار آن را بیرون آورده و جوشکاری را ادامه می دهد. کلت سوزن گیر تورچ آرگون در اندازه های ۰/۵ - ۱ - ۱/۶ - ۲ - ۲/۴ - ۳/۲ و ۴ تولید شده و نمره های ۱.۶ و ۲/۴ بیشترین مصرف را در بین سایر نمره ها دارا هستند. کولت آرگون در بسته بندی های ده و بیست تایی در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسند.  این محصول را برند های مختلفی تولید می کنند مانند ترافیمت، ولدکرافت، زینسر، مکس ولد، دی ولد و … که می توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور از موجودی حال حاضر اطلاعات لازم را کسب نمایید.


توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت کلت تورچ آرگون:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.