میکروسوئیچ آرگون

مدل: میکروسوئیچ کلنگی تورچ آرگون

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی


 

مشخصات محصول:

نوع خنک کاری: تورچ های تیگ آب خنگ و هوا خنک
نوع گردنه: سازگار با انواع گردنه آرگون

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیمیکروسوئیچ آرگون از قطعات تورچ آرگون محسوب می گردد. این میکروسوئیچ در جوشکاری آرگون مورد استفاده قرار می گیرد. میکرو سویچ در تورچ های تیگ هواخنک و آب خنک هر دو حالت استفاده می گردد.

میکروسویچ آرگون بر روی دسته تورچ آرگون سوار می شود و جریان مدار را قطع و وصل می نماید. جریان برق و گاز به وسیله میکروسوئیچ کنترل می شوند. انواع تورچ های آرگون به منظور اتصال دستی و یا اتصال نقطه ای به قطع و وصل به صورت دستی نیازمند هستند. میکروسوئیچ برای همین منظور ساخته شده است تا روی تورچ بسته شود. محصول فوق در دو نوع در صنایع جوش و برش علیپور موجود می باشد: نوع معمولی و نوع بوتی که با توجه به نیاز کاربر از آن استفاده می شود.

قیمت میکرو سویچ آرگون:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.