نازل سرامیک گاز لنز تورچ آرگون

مدل: نازل سرامیک گاز لنز تورچ آرگون

 

قیمت: مشاهده قیمت
 

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ های آب خنک و هوا خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس
سایز سرامیک موجود: ۶ - ۷ - ۸

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنی کار نازل سرامیک گاز لنز تورچ آرگون هدایت گاز روی میله جوش است. سرامیک گاز لنز تورچ آرگون قابلیت تعویض آسان روی تورچ را دارد. محل قرار گیری نازل سرامیک گاز لنز روی کولت بادی بوده و انواع متنوعی دارد که شامل معمولی، بلند، خمره ای و گاز لنز است. همانطور که اشاره شد، از سرامیک گاز لنز تورچ تیگ برای هدایت گاز آرگون و به نوعی تولید لایه پوشش دهنده در ناحیه سطح جوشکاری می باشد.

هدف اصلی لنز گاز آرگون، کاهش تلاطم گاز محافظ و ایجاد جریان آرام طولانی تر و بدون مزاحمت گاز به ناحیه قوس جوش است. این به ویژه در جوشکاری موادی که نسبت به آلاینده‌های جوی واکنش‌پذیر هستند، مانند فولاد ضد زنگ، تیتانیوم و آلومینیوم مفید است.

اندازه های نازل سرامیک گاز لنز تورچ آرگون ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹ و ۱۰ بوده و این قطعه در دو رنگ سفید و صورتی تولید شده است. سرامیک گاز لنز تورچ آرگون جزء قطعات مصرفی تورچ تیگ به شمار می رود و با گذشت زمان و مصرف مداوم خوردگی و زدگی پیدا می کند و در آن هنگام لازم است تعویض گردد. برای همین سرامیک گاز لنز تورچ تیگ در صنایع جوش و برش علیپور فروش بالایی دارد.

نازل سرامیک گاز لنز تورچ آرگون بر اساس اندازه و کاربرد در مدل های زیر تولید شده و به فروش می رسد:

نازل سرامیک گاز لنز سایز ۴ تورچ آرگون
نازل سرامیک گاز لنز سایز ۵ تورچ آرگون
نازل سرامیک گاز لنز سایز ۶ تورچ آرگون
نازل سرامیک گاز لنز سایز ۷ تورچ آرگون
نازل سرامیک گاز لنز سایز ۸ تورچ آرگون
نازل سرامیک گاز لنز سایز ۱۰ تورچ آرگون

جنس نازل سرامیک تورچ آرگون سرامیکی بوده و انواع گوناگونی دارد. شماره گذاری نازل سرامیک آرگون بر اساس قطر دهانه خروجی نازل سرامیک تعیین می شود. این قطعه تحت برند های زیر تولید می شود:

«سرامیک پاناسونیک»
«سرامیک ولد کرافت»
«سرامیک دی ولد»
«سرامیک مکس ولد»
و دیگر برند ها

پر کاربرد ترین اندازه های سرامیک گاز لنز تورچ آرگون، نازل سرامیک گاز لنز نمره ۵ و نازل سرامیک گاز لنز نمره ۶ هستند. نازل سرامیک گاز لنز آرگون در بسته بندی های ده تایی در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسند.

نازل سرامیک گاز لنز تورچ آرگون در تورچ های آب خنک و هوا خنک کاربرد دارد. این قطعه چون سرامیکی است از انتقال جریان قابل قبولی برخوردار است و توان تحمل حرارت بالا را دارد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت نازل سرامیک گاز لنز تورچ آرگون:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.