کلت بادی

مدل: کلت بادی تورچ آرگون

 

قیمت:  برای مشاهده قیمت کلیک کنید

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ های آب خنک و هوا خنک
انواع: شیار ریز و شیار درشت
سایز:  ۰.۵ و ۱.۰ و ۱.۶ و ۲.۰ و ۲.۴ و ۳.۲ و ۴.۰
جنس: مس

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنی کلت بادی (collet body) یا بدنه کلت تورچ آرگون از قطعات تورچ های آرگون به شمار می رود. «کلت بادی» آرگون به بدنه «کلت» تیگ پیچ شده و به آسانی تعویض و جایگزین می گردد. سایزهای مختلف الکترود تنگستن و کلت های مربوط به هر سایز، دارای کلت بادی های ویژه خود هستند. کلت بادی تورچ تیگ داخل شعله پوش قرار گرفته و کولت را دربرگرفته است. کار اصلی کلت بادی نگهداری کلت و الکترود تنگستن انتقال گاز آرگون است.

کولت بادی تورچ آرگون در تورچ های هواخنک و آب خنک استفاده می شود. کلت بادی در دو نوع شیار ریز و شیار درشت در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد. جنس کلت بادی از مس است که دو شیار و یا سه شیار دارد. کلت بادی آرگون را با نام «سوزن گیر» تورچ آرگون نیز می نامند. کلت بادی سرامیک و نازل را نیز نگه می دارد. کلت بادی از قطعات ضروری و مهم تورچ های آرگون محسوب می شود.

همانطور که اشاره گردید کلت بادی، سرامیک نوک تورچ را به گردنه وصل می کند. کلت بادی ها در نمره های ۰.۵ و ۱.۰ و ۱.۶ و ۲.۰ و ۲.۴ و ۳.۲ و ۴.۰ تولید شده است و پر مصرف ترین نمره ها ۲.۴ و ۱.۶ هستند.

کلت بادی در بسته بندی ۱۰ تایی به فروش می رسد. این محصول را جوشکاران به همراه کلت تورچ آرگون خریداری می نمایند. به عبارت دیگر به صورت جفت مصرف دارد. کلت بادی توسط برندهای مختلف تولید و در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد. برای نمونه برندهای زینسر، ترافیمت، ولدکرافت، گام الکتریک، دی ولد، مکس ولد و … .

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت کلت بادی آرگون:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.