روکش تورچ آرگون

مدل: روکش تورچ آرگون

 

قیمت: برای مشاهده قیمت کلیک کنید


 

مشخصات محصول:

مورد استفاده: سازگار با تمامی انواع تورچ های آرگون
متراژ:  ۳ تا ۸ متری

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیروکش تورچ آرگون از قطعات تورچ های آرگون به شمار می رود. روکش تورچ آرگون در متراژهای ۴ متر، ۶ متر و ۸ متر در صنایع جوش و برش علیپور موجود می باشد. استفاده از روکش تورچ آرگون برای هر جوشکاری ضروری است و پیشنهاد می شود. روکش تورچ آرگون با قیمت کم از قطعات ارزشمند و گران تورچ شما حفاظت کرده و طول عمر آن را افزایش می دهد.

مزایای استفاده از روکش تورچ آرگون:

فوق العاده روان
مقاوم در برابر حرارت
هنگام کشیدن کابل شما را خراش نمی دهد
متراژ طولانی
منعطف و کاربرد آسان
افزایش طول عمر تورچ آرگون

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت روکش تورچ آرگون:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.