دسته گردنه تورچ آرگون

مدل: دسته گردنه تورچ آرگون (قاب گردنه آرگون)

 

قیمت: برای مشاهده قیمت کلیک کنید
 

مشخصات محصول:

مورد استفاده: سازگار با تمامی انواع تورچ های آب خنک و هوا خنک آرگون
انواع: کلنگی و بوتی
جنس: لاستیک سیلیکونی

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیدسته گردنه آرگون از قطعات تورچ های تیگ به شمار می رود. قاب گردنه در سیستم هواخنک و آب خنک هر دو لازم و ضروری است. کار دسته گردنه حفاظت از گردنه آرگون است.

قاب گردنه آرگون یا همان دسته گردنه در دو نوع کلنگی و بوتی به فروش می رسد که در تصاویر می بینید. چیزی که انواع دسته گردنه آرگون را از هم متمایز می کند صرفاً ظاهر و شکل و رنگ و طرح دسته گردنه نیست، بلکه جنس و کیفیت متریال به کار رفته در تولید قاب گردنه باعث گرانی یا ارزانی آن نیز می شود.

نکات ضروری که لازم است در خرید دسته گردنه آرگون بدانید این است که تا چه حدی استانداردهای تولید رعایت شده باشد. قبل از اینکه لاستیک سیلیکونی به بازار بیاید، دسته گردنه آرگون را در یک پلاستیک سخت قالب گیری می کردند. اما قاب گردنه تورچ آرگون که در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد از جنس لاستیک سیلیکونی است که مزیت هایی دارد. از جمله:

مزایای استفاده از دسته گردنه تورچ آرگون:

به آسانی در دست قرار می گیرد.

انعطاف بیشتری دارد.
به مرور زمان قوس بر نمی دارد.
گرما را به دست منتقل نمی کند.
در برابر حرارت مقاومت بالاتری دارد.
لبه های نرم دارد و به شلنگ آسیب نمی زند.
طول عمر و کیفیت بالاتر دارد.

جوشکاری با گاز آرگون کار بسیار تخصصی است و تا زمانی که آموزش های پیشرفته در این خصوص ندیده باشید توصیه می کنیم برای استفاده از این نوع جوشکاری با احتیاط عمل نمایید. جوشکاری TIG گرمای زیاد و نور مضر زیادی تولید می کند. صنایع جوش و برش علیپور چند نکته را در این مطلب برای محافظت از شما اشاره می کند:

نوری که توسط هر نوع از جوشکاری قوس الکتریکی تولید می شود بسیار درخشان است. اگر از خودتان محافظت نکنید، چشمها و پوست تان را درست مثل خورشید می سوزاند.
اولین چیزی که برای جوشکاری نیاز دارید یک کلاه ایمنی است.
ماسک‌های دستی از دیگر ملزومات کار با تورچ تیگ است.
همیشه مطمعن شوید که دیگران نیز در برابر نور محافظت شده اند یا در اطراف محل کار شما مشتریان یا شخص دیگری حضور نداشته باشد. از پارتیشن هایی برای ایجاد حاشیه امن در اطراف محل کار خود استفاده کنید. نور تمایل به جلب توجه تماشاگرانی دارد که ممکن است نیاز به محافظت در برابر سوختن داشته باشند.
دستکش چرم بپوشید تا خود را از پاشیدن فلز مذاب محافظت کنید. برخی از افراد دستکش های نازک جوشکاری تیگ را برای جوشکاری دوست دارند تا بتوانند کنترل بیشتری داشته باشند. در جوشکاری TIG این امر بیشتر صادق است. چرم ها نه تنها از پوست شما در برابر گرمای حاصل از جوشکاری محافظت می کنند، بلکه از پوست شما در برابر اشعه ماوراء بنفش تولید شده توسط جوش نیز محافظت می کنند. اگر قرار است بیش از یک یا دو دقیقه جوشکاری انجام دهید، باید دست ها را بپوشانید زیرا سوختگی های UV سریع اتفاق می افتد!
اگر قرار نیست از چرم استفاده کنید، حداقل مطمئن شوید که از لباس های نخی استفاده می کنید. الیاف پلاستیکی مانند پلی استر و ریون در تماس با فلز مذاب ذوب می شوند و شما را می سوزانند. پنبه در آن واحد سوراخ می شود، اما حداقل نمی سوزد.
از کفش‌های پنجه باز یا کفش‌های مصنوعی که بالای انگشتانتان مشبک است نپوشید. فلز داغ اغلب مستقیماً به پایین می‌افتد. فلز مذاب + پلاستیک داغ از کفش نتیجه اش چیست؟! اگر کفش یا چکمه چرمی دارید بپوشید یا کفش های خود را با چیزی غیر قابل اشتعال بپوشانید تا از این امر جلوگیری کنید.
در یک منطقه با تهویه مناسب جوشکاری را انجام دهید. جوشکاری بخارهای خطرناکی تولید می کند که تا می توانید از آن اجتناب کنید، نباید آن را تنفس کنید. اگر قرار است برای مدت طولانی جوشکاری کنید، از ماسک یا ماسک تنفسی استفاده کنید.
فلز مذاب می‌تواند چندین فوت از محل جوش به بیرون پرت شود. جرقه ها حتی بدتر هستند. هرگونه خاک اره، کاغذ یا کیسه های پلاستیکی در این منطقه می تواند دود کند و آتش بگیرد، بنابراین محل را برای جوشکاری مرتب نگه دارید. توجه شما روی جوشکاری متمرکز خواهد شد و اگر چیزی آتش بگیرد، دیدن آنچه در اطراف شما می گذرد دشوار است. با پاک کردن تمام اجسام قابل اشتعال از محل جوش خود، احتمال وقوع آن را کاهش دهید. یک کپسول آتش نشانی در کنار درب خروجی کارگاه خود نگه دارید. خاموش کننده های پودری و کف، بهترین نوع خاموش کننده آتش در جوشکاری است. خاموش کننده های آب در کارگاه جوشکاری، چون در معرض برق زیادی هستید، ایده خوبی نیستند.
فولاد گالوانیزه را جوش نزنید. فولاد گالوانیزه حاوی یک پوشش روی است که در هنگام سوختن گازهای سرطان زا و سمی تولید می کند. قرار گرفتن در معرض مواد می تواند منجر به مسمومیت با فلزات سنگین (لرزهای جوشکاری) شود - علائمی شبیه آنفولانزا که می تواند برای چند روز باقی بماند، اما همچنین می تواند باعث آسیب دائمی شود.
 

برخی دیگر از قطعات دسته گردنه آرگون:

دسته آرگون مشکی مدل ولد کرافت BT BLACK
دسته آرگون آبی شاسی زرد برای گردنه SR9
دسته آرگون آبی شاسی زرد با برد و شاسی یک پل
شاسی کلنگی
شاسی یه پل دسته طوسی
برد شاسی یه پل آرگون
سوکت مادگی شاسی تورچ آرگون دسته زرد ومشکی
شاسی و برد الکترونیکی آرگون (زرد)

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت قاب گردنه تورچ آرگون:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.