تورچ آب خنک آرگون

مدل: تورچ آب خنک آرگون (تورچ تیگ)

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی
 

مشخصات محصول:

  نوع جوشکاری: آب خنک گازی (آرگون)

  وزن: یک کیلوگرم

  طول: ۳/۵ متری

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنییکی از ملاک های انتخاب تورچ آب خنک آرگون، اهمیت زمان و دقت در جوشکاری است. در جوشکاری آرگون قوس الکتریکی با گرمای فوق العاده بالا ایجاد می شود و تورچ جوشکاری آرگون بایستی بتواند حرارت بسیار بالایی را تحمل کند. تورچ آرگون توسط جوشکار با یک دسته تورچ حمل می شود و لازم است تدابیری برای خنک ماندن اندیشیده شود. این حرارت توسط هوا و آب از تورچ به بیرون هدایت می گردد. تورچ آب خنک آرگون بیشتر در زمانی که نیاز به زمان بیشتر در جوشکاری باشد و یا از آمپر بالا استفاده شود مناسب تر است و در کارهای سبک تر با آمپر پایین بهتر است از تورچ هوا خنک آرگون استفاده شود.

تورچ آب خنک آرگون همانگونه که از نامش پیداست برای خنک شدن نیاز به آب دارد، در این روش جوشکاری در حقیقت سیستم خنک کننده آن مایع است.

مزایای جوشکاری با تورچ آب خنک تیگ:

بسیار سبک می باشد و تورچ آب خنک آرگون در جوشکاری های طولانی تر بسیار کارآمد می باشد.
آب خنک بودن امکان جوشکاری با آمپر بالاتر را فراهم می کند.
گردش بالای آب و کمک به تسریع در خنک سازی کلیه قطعات داخلی تورچ
دوام بیشتر و طول عمر بالاتری دارد
در برابر فشار، ضربه و حرارت مقاومت بیشتر از خود نشان می دهد.

اگر نیاز به آمپر بیشتر از ۲۰۰ در جوشکاری داشته باشید لازم است از تورچ آب خنک تیگ استفاده نمایید و متقابلاً در مواقع جوشکاری با آمپر کمتر از ۲۰۰ بایستی تورچ هوا خنک آرگون را بکار ببرید.

تورچ آب خنک آرگون برای جوشکاری با قدرت ۳۵۰ آمپر مناسب است و در جوشکاری های AC و DC استفاده می شود. نمره تنگستن مورد استفاده در تورچ آب خنک آرگون از اندازه ۰/۵ تا ۴ میلی متر متغیر می باشد. تورچ آب خنک آرگون یا با استفاده از میکروسوئیچ و یا با استفاده از شیر کار می کند که در گردنه هوا خنک تورچ قرار گرفته است. گاهی از پدال نیز برای برقراری جریان جوشکاری با آرگون استفاده می کنند. بکار بردن پدال باعث می شود تا هر دو دست جوشکار آزاد باشد که برای تمرکز بیشتر و انجام جوشکاری با دقت بالاتر مفید است. جوشکاری با تورچ آب خنک تیگ در فلزات مختلف استفاده می شود از جمله آلیاژهای فولاد و آهن و استیل، آلومینیوم، منیزیم، مس و آلیاژهای آن، چدن، برنج، نیکل، نقره، تیتانیوم و سایر آلیاژها. همانطور که می دانید جوشکاری تیگ به دلیل گرمای بسیار زیادی که در حوضچه جوش ایجاد می کند نباید برای فولاد گالوانیزه استفاده شود. چون روکش روی موجود در گالوانیزه بخار شده و گازهای فوق العاده سمی و سرطان زا ایجاد می کند.

جوشکاری قوس تنگستن با گاز آرگون که با نام جوشکاری آرگون یا جوش تیگ نیز نامیده می شود، در صنایع پتروشیمی، نظامی، دریایی، هوایی، نیروگاه های برق و … کاربرد دارد.

برخی از پر طرفدارترین تورچ های آب خنک آرگون WP20 ،WP18 ،WP12 هستند که WP18 از سوی خریداران تورچ های جوشکاری در صنایع جوش و برش علیپور بیشتر درخواست می شود. گردنه تورچ آب خنک قابلیت این را دارد که ثابت و یا منعطف باشد. تورچ آب خنک آرگون و تورچ هوا خنک آرگون در طول های ۴، ۶، ۸ متر و بعضاً حتی در طول های ۱۰ و ۱۲ متری تولید شده اند. تورچ آب خنک آرگون برای جوشکاری تیگ سنگین مناسب است. انواع تورچ آب خنک آرگون اعم از شیردار با گردنه منعطف و شاسی دار و یا بدون شاسی طبق درخواست و اعلام نیاز مشتری در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد. تورچ آرگون آب خنک کابل لاستیکی بسیار منعطف و روان دارد. تورچ آب خنک آرگون به انواع ماشین جوشکاری متصل می شود. تورچ آب خنک تیگ ارگونومیک بوده و استفاده از آن خستگی کمتری را در دستان جوشکار ایجاد خواهد کرد.

لوازم و قطعات تورچ آب خنک تیگ:

روکش تورچ آب خنک آرگونسه راهی تورچ آب خنک آرگون
گردنه تورچ آب خنک آرگون
دسته تورچ آب خنک آرگون
دنباله تورچ آب خنک آرگون
قاب گردنه
رابط کابل مهره ای کانکتوری تورچ آب خنک آرگون
رابط کابل مهره ای مستقیم دستگاهی تورچ آب خنک آرگون
رابط کابل با کانکتور اتصال تورچ آب خنک آرگون
میکروسوئیچ
الکترود تنگستن
مهره یا سانترال
ژل آنتوکس
سوزن گیر تورچ آب خنک آرگون (کلت بادی)
کولت گیر تورچ آب خنک آرگون
برد الکترونیک شاسی تورچ ترافیمت تورچ آب خنک آرگون
رابط کابل آب خنک تیگ طرف گردنه تورچ آب خنک آرگون
پوسته دسته تورچ آب خنک آرگون (قاب دسته)
عایق تفلون گردنه تورچ آب خنک آرگون
نازل سرامیک تورچ آب خنک آرگون (شعله پوش)
شاسی کلنگی تورچ آب خنک آرگون
شاسی میکرو سوئیچ تورچ آب خنک آرگون
کلید شاسی تورچ طرح ترافیمت تورچ آب خنک آرگون

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت تورچ آب خنک آرگون:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.