الکترود تنگستن آبی آرگون

الکترود تنگستن آبی آرگون

 

مدل: الکترود تنگستن آبی آرگون

 

قیمت: برای مشاهده قیمت کلیک کنید

 

مشخصات محصول:

سایز الکترودسیستم الکترونیکی: ۱.۶ - ۲.۴ - ۳.۲ میلی‌متر

سیستم الکترونیکیوزن: ۲۵۰ گرمی

جنسسیستم الکترونیکی: تنگستن

سیستم الکترونیکینوع جوش: گازی
توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیالکترود تنگستن آبی از قطعات مصرفی تورچ تیگ هوا خنک و آب خنک به شمار می رود. الکترود تنگستن آبی از جنس تنگستن و اتریم ساخته شده است. تنگستن آبی که با نام «تنگستن اتریم دار» نیز شناخته می شود، همانند الکترود تنگستن سریمی و توریومی از طریق رنگ قسمت انتهایی شان از همدیگر متمایز می گردند. مقدار اتریم به کار رفته در تنگستن آبی بین ۱/۸% تا ۲/۲% بوده و اصلی ترین ماده تشکیل دهنده آن تنگستن است.

تنگستن ماده ای است که در دمای بالا ذوب می گردد و در مقابل حرارت و خوردگی مقاومت بالایی داشته و کمتر منبسط می شود و درجه سختی آن زیاد است. اتریم مانند فلز نقره می درخشد و در مجاورت هوا شعله ور می شود.

تنگستن آبی در زمان جوشکاری، قوس باریک و فشرده ایجاد می کند. الکترود تنگستن اتریم دار، در جریان متوسط و بالا به میزان کمتری ذوب می گردد.

الکترود آبی در صنایع نظامی، فضانوردی و هواپیمایی به کار می رود. الکترود تنگستن آبی فوق العاده عمل کرده و با محیط زیست سازگار بوده و از خود خاصیت رادیو اکتیویته نشان نمی دهد.

تنگستن آبی در نمره های ۰/۵، ۱، ۱/۶، ۲، ۲/۴، ۳/۲، ۴، ۴/۸، ۶/۴ در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد که از این میان، نمره های ۱، ۱/۶، ۲/۴، ۳/۲ و ۴ فروش بیشتری نسبت به بقیه نمره ها دارد.

الکترود تنگستن آبی آرگون در جوشکاری فلزات آهن، نیکل، استیل، تیتانیوم، منیزیم، آلومینیوم، مس، فولاد با آلیاژ کم و فولاد مقاوم در برابر خوردگی کاربرد دارد.

الکترود در جوشکاری آرگون مهمترین قطعه به شمار می رود. چرا که بدون آن قوس جوش تشکیل نمی شود.

قیمت الکترود تنگستن طلایی

قیمت الکترود تنگستن طلایی با توجه به سایز آن متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق هر یک از نمره های الکترود تنگستن، با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور تماس حاصل فرمایید.