الکترود تنگستن قهوه ای آرگون

الکترود تنگستن قهوه ای آرگون

 

مدل: الکترود تنگستن قهوه ای آرگون

 

قیمت: برای مشاهده قیمت کلیک کنید

 

مشخصات محصول:

سایز الکترودسیستم الکترونیکی: ۱.۶ - ۲.۴ - ۳.۲ میلی‌متر

سیستم الکترونیکیوزن: ۲۵۰ گرمی

جنسسیستم الکترونیکی: تنگستن و زیرکونیوم

سیستم الکترونیکینوع جوش: گازی
توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیجنس الکترود تنگستن قهوه ای از تنگستن و زیرکونیوم می باشد. الکترود قهوه ای که با نام «تنگستن زیرکونیوم دار» نیز شناخته می شود تشکیل شده است از حدود ۹۹/۱۰ % تنگستن و مابقی حدود ۰/۱۵ تا ۰/۴۰ % زیرکونیوم. الکترود تنگستن قهوه ای عملکرد بسیار عالی در جوشکاری های سخت از خود نشان داده است و در برابر خوردگی و جریان های بالاتر مقاومت قابل قبولی دارد. پایداری قوس ایجاد شده در فرایند جوشکاری، زمانی که از تنگستن زیرکونیوم دار استفاده می کنید بسیار بیشتر از انواع دیگر الکترود هاست.

الکترود زیرکونیوم دار دو رنگ دارند:

الکترود تنگستن سفید (۰/۲ تا ۰/۴ زیرکونیوم)
الکترود تنگستن قهوه ای (۰/۷ تا ۰/۹ زیرکونیوم)

الکترود تنگستن قهوه ای در جوشکاری AC به دلیل ثبات بیشتر نوک گرد تنگستن بسیار عالی عمل می کند. چرا که موجب نفوذ کمتر تنگستن می گردد. تنگستن قهوه ای مقاومت بیشتری در مقابل آلودگی و خوردگی دارد. الکترود قهوه ای آرگون، توان حمل جریان آن از الکترود تنگستن قرمز بسیار بالاتر است و در برخی مواقع با الکترود تنگستن قرمز برابر است.قوسی که الکترود قهوه ای ایجاد می کند از الکترود تنگستن سبز پایدار تر است و تحت هیچ شرایطی برای جوشکاری DC توصیه نمی شود. این الکترود برای جوشکاری منیزیوم، آلومینیوم و آلیاژ های آنها در جریان متناوب مناسب است و در طول سخت ترین جوشکاری ها مقاومت می کنند.

الکترود تنگستن قهوه ای در سایزهای ۰/۵، ۱، ۱/۶، ۲، ۲/۴، ۳/۲، ۴، ۴/۸، ۶/۴ در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد که از این میان، نمره های ۱، ۱/۶، ۲/۴، ۳/۲ و ۴ فروش بیشتری نسبت به بقیه نمره ها دارد.

الکترود در جوشکاری آرگون مهمترین قطعه به شمار می رود. چرا که بدون آن قوس جوش تشکیل نمی شود.

قیمت الکترود تنگستن قهوه ای

قیمت الکترود تنگستن قهوه ای با توجه به سایز آن متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق هر یک از نمره های الکترود تنگستن، با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور تماس حاصل فرمایید.