الکترود تنگستن فیروزه ای آرگون

الکترود تنگستن فیروزه ای آرگون

 

مدل: الکترود تنگستن فیروزه ای آرگون

 

قیمت: برای مشاهده قیمت کلیک کنید

 

مشخصات محصول:

سایز الکترودسیستم الکترونیکی: ۱.۶ - ۲.۴ - ۳.۲ میلی‌متر

سیستم الکترونیکیوزن: ۲۵۰ گرمی

جنسسیستم الکترونیکی: تنگستن و توریوم

سیستم الکترونیکینوع جوش: گازی
توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیالکترود تنگستن فیروزه ای از جنس تنگستن و مقدار بسیار محدودی عنصر توریوم تشکیل شده است. از تنگستن توریوم در هر شرایط جوشکاری آرگون می توان استفاده کرد. تنگستن فیروزه ای خواص یکسانی با تنگستن قرمز و طوسی از خود نشان می دهد.

مزایای استفاده از الکترود تنگستن فیروزه ای:

کاربرد فراوانی دارد.
از لحاظ رادیو اکتیو مضر نیست.
بهترین تنگستن دنیا محسوب می گردد.
الکترود تنگستن فیروزه ای در جوشکاری اکثر فلزات و آلیاژها بهینه عمل می کند.
الکترود توریوم دار پاشش ندارد و بی ضرر است.
تنگستن فیروزه ای آرگون در آمپرهای بالا و پایین جوشکاری خیلی خوب عمل می نماید.

در صنایع جوش و برش علیپور، جوشکاران متخصص آرگون، بیشتر نمره های ۱، ۱/۶، ۲/۴، ۳/۲ و ۴ این الکترود را خریداری می نمایند.

رنگ الکترود آرگون نشانگر عملکرد آن است. مثلاً الکترود قرمز ۲% توریوم دارد و آلیاژهای آهن، استیل، تیتانیوم و مس را جوش می زند و الکترود تنگستن فیروزه ای نیز که در این صفحه از سایت صنایع جوش و برش علیپور در مورد آن توضیح داده ایم، در جوش انواع متنوع فلزات و آلیاژها مورد استفاده قرار می گیرد. الکترود تنگستن فیروزه ای در ایجاد قوس ثابت بهترین عملکرد را دارد.

الکترود تنگستن فیروزه ای در جوش فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، فلز تیتانیوم، آلیاژ نیکل و فلز مس به کار می رود و اولین انتخاب جوشکاران متخصص است. تنگستن فیروزه ای در صنایع ماشین سازی، پتروشیمی، گاز و نفت استفاده می شود.

کیفیت الکترود در جوشکاری اهمیت دارد. چرا که عناصر به کار رفته در آن در سلامتی صنعت کار نقش مستقیمی را ایفا می کند. از آنجایی که توریوم مقدار کمی از عناصر رادیو اکتیو را آزاد می کند باید از استنشاق گرد و غبار جوشکاری با این نوع الکترود بسیار پرهیز کرد و محتاط بود.

قیمت الکترود تنگستن فیروزه ای

قیمت الکترود تنگستن فیروزه ای با توجه به سایز آن متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق هر یک از نمره های الکترود تنگستن، با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور تماس حاصل فرمایید.