الکترود تنگستن طوسی آرگون

الکترود تنگستن طوسی آرگون

 

مدل: الکترود تنگستن طوسی آرگون

 

قیمت: برای مشاهده قیمت کلیک کنید

 

مشخصات محصول:

سایز الکترودسیستم الکترونیکی: ۱.۶ - ۲.۴ - ۳.۲ میلی‌متر

سیستم الکترونیکیوزن: ۲۵۰ گرمی

جنسسیستم الکترونیکی: تنگستن و سریوم (۲ درصد)

سیستم الکترونیکینوع جوش: گازی
توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیالکترود تنگستن طوسی آرگون از جنس تنگستن (حداقل ۹۷/۳۰٪) و سریوم (حدود ۱/۸ تا ۲/۲٪) ساخته شده و با نام الکترود ۲ درصد سریوم نیز عنوان می گردد. الکترود تنگستن طوسی از نوع الکترود غیر رادیو اکتیو بوده و استفاده از آن آسیبی به طبیعت نمی زند. الکترود تنگستن سریوم دار در جریان کمتر نیز قادر است قوس خوبی ایجاد کند که پایداری نسبتاً بالاتری از خود نشان دهد که این قوس جوشکاری در هنگام استفاده از تنگستن طوسی به صورت مداوم تولید می گردد.

الکترود تنگستن طوسی آرگون در جوشکاری DC با جریان پایین تر بهترین بهینه و عالی از خود نشان داده است و شما علاوه بر این نوع جوشکاری در جوش AC‌ نیز می توانید از الکترود طوسی استفاده کنید. در آمپر بالاتر این الکترود استفاده نمی شود چون در دمای بالا استفاده از سریوم موجب رسیدن سریع اکسیدها به نوک الکترود شده و اکسید را بیرون رانده و عملیات تشکیل قوس را از بین ببرد. تنگستن ۲ درصد سریوم در آمپر پائین قوس الکتریکی بالاتری تولید می نماید.

الکترود تنگستن طوسی آرگون در آمپرهای پائین قوس عالی ایجاد می کند و از این لحاظ در ساخت لوله، جوش ورق نازک و جوشکاری های حساس و ظریف از اقبال بالاتری برخوردار است. الکترود طوسی مثل توریوم در جوش فلزات فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، تیتانیوم و آلیاژهای نیکل استفاده بالایی داشته و گاهاً به جای الکترود 2 درصد توریوم قرمز استفاده می شود.

الکترود تنگستن طوسی دارای نمره های ۰/۵، ۱، ۱/۶، ۲، ۲/۴، ۳/۲، ۴، ۴/۸ و ۶/۴ در صنایع جوش و برش علیپور می باشد و از میان آن اغلب نمره های ۱، ۱/۶، ۲/۴، ۳/۲ و ۴ بیشتر درخواست می گردد.

قیمت الکترود تنگستن طوسی

قیمت الکترود تنگستن طوسی با توجه به سایز آن متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق هر یک از نمره های الکترود تنگستن، با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور تماس حاصل فرمایید.