الکترود تنگستن سبز آرگون

الکترود تنگستن سبز آرگون

 

مدل: الکترود تنگستن سبز آرگون

 

قیمت: برای مشاهده قیمت کلیک کنید

 

مشخصات محصول:

سایز الکترودسیستم الکترونیکی: ۱.۶ - ۲.۴ - ۳.۲ میلی‌متر

سیستم الکترونیکیوزن: ۲۵۰ گرمی

جنسسیستم الکترونیکی: تنگستن خالص

سیستم الکترونیکینوع جوش: گازی
توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیالکترود تنگستن سبز از قطعات مصرفی تورچ تیگ هوا خنک و آب خنک به شمار می رود. الکترود تنگستن سبز آرگون از جنس ۹۹/۵٪ تنگستن ساخته شده است. از این رو به آن الکترود خالص نیز می گویند. الکترود تنگستن خالص بیشترین میزان مصرف را در بین بقیه الکترود ها دارد و قیمت ارزان تری نیز دارد.

الکترود سبز در جریان معمول و کم عملکرد بهتر دارد. الکترود تنگستن سبز برای کارهایی با حساسیت پایین تر استفاده می کنند. الکترود سبز در جریان بالا زودتر تمام می شود.

الکترود تنگستن سبز وقتی گرم شود نوک کروی ایجاد کرده و در جوش AC متعادل، قوس بسیار پایداری را تشکیل می دهد. الکترود خالص در جوش فلزات آلومینیوم و منیزیوم کاربرد دارد.

الکترود خالص سبز را در جوشکاری DC بکار نمی برند چرا که این الکترود نسبت به الکترود تنگستن قرمز و الکترود تنگستن طوسی، شروع قوس قدرتمندی ندارد. اما در مقابل، استفاده از الکترودهای تنگستن سبز، باعث ایجاد قوس پایدار با دوام بالا نموده و آلودگی کمتری در ناحیه جوش ایجاد می کنند.

الکترود تنگستن سبز در جوش ورق نازک، آلومینیوم، منیزیوم و جوش سرسیلندر و در صنایع ماشین سازی، پتروشیمی، گاز و نفت استفاده می شود. تنگستن سبز در نمره های ۰/۵، ۱، ۱/۶، ۲، ۲/۴، ۳/۲، ۴، ۴/۸ و ۶/۴ در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد که از این میان، نمره های ۱، ۱/۶، ۲/۴، ۳/۲ و ۴ فروش بیشتری نسبت به بقیه نمره ها دارد.

الکترود در جوشکاری آرگون مهمترین قطعه به شمار می رود. چرا که بدون آن قوس جوش تشکیل نمی شود.

قیمت الکترود تنگستن سبز

قیمت الکترود تنگستن سبز با توجه به سایز آن متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق هر یک از نمره های الکترود تنگستن، با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور تماس حاصل فرمایید.