نازل تورچ پلاسما CP200

نازل تورچ پلاسما CP200 

مدل: نازل تورچ پلاسما CP200

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد مصرف: تورچ آب خنک پلاسما CP۲۰۰

سایز سایز: ۱٫۱ و ۱٫۳ و ۱٫۶ و ۱٫۸

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنینازل تورچ پلاسما CP200 از ملزومات تورچ CP200 است و سیستم آن آب خنک می باشد که برای برشکاری استفاده می شود. برش پلاسما فرایندی است که در آن گاز رسانای الکتریکی مهار می شود. کار نازل پلاسما CP200 که در صنایع جوش و برش علیپور ارائه می شود، حفظ و رساندن گاز به قطعه ایج است که باید برش داده شود.

امروزه شرکت AWELD یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین شرکت های توزیع کننده این محصولات در شمال غرب کشور به شمار می رود.

نازل پلاسما CP200 روی گپ سوار می شود و در اندازه های متفاوتی می باشد. نازل CP200 در سایزهای ۱.۱، ۱.۳، ۱.۶، ۱.۸ وجود دارد و یکی از پر فروش ترین محصولات صنعت پلاسما به شمار می رود. در صورت نیاز به تعویض الکترود، همواره بایستی نازل با الکترود در حالت جفت جایگزین گردد.

نازل پلاسما CP200 در دستگاه برش پلاسما آب خنک کاربرد دارد و می تواند ورق متوسط تا ضخیم را به آسانی برش دهد. کاربری آسان و انعطاف پذیری زیاد در ایجاد برشهای صاف، شکافهای باریک و تغییر شکل با حرارت کم از ویژگی های قابل توجه نازل CP200 هستند.

نازل پلاسما CP200 در برشکاری همه نوع فلز رسانا و فولاد، آلومینیوم و استیل مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در برشکاری ورق ها و فلزات با ضخامت متوسط و زیاد کاربری داشته و در صنایع مختلفی نظیر پتروشیمی، صنایع نظامی، صنایع دریایی، صنایع هوایی، نیروگاه های برق و … استفاده می شود.

موارد مهم در خرید نازل پلاسما:

مقدار جریانی که می تواند از خود عبور دهد.
درجه حرارتی که نازل باید آن را تحمل کند.
در دسترس بودن محدوده جوش نیز از دیگر نکات مورد توجه می باشد.

قیمت نازل پلاسما CP200

به دلیل نوسانات بازار و بالا رفتن قیمت ارز، امکان قیمت دهی فقط به صورت تماس تلفنی یا روش های خرید که در این صفحه قرار دارد امکان پذیر است. از این جهت برای استعلام قیمت این محصول با ما در ارتباط باشید.

صنایع جوش و برش علیپور بیش از ده سال است که در زمینه محصولات جوش و برش تجربه اندوخته و نیاز شما را به بهترین نحو پاسخگو خواهد بود.  این شرکت دارای سبد بسیار کاملی از محصولات تیگ، میگ و پلاسما است که ما در این سایت محصولات این شرکت را به صورت تکی برای شما صنعتگران گرامی به نمایش گذاشته ایم.

لطفاً برای خرید یا استعلام قیمت محصولات با شماره های اعلام شده توسط این وبسایت تماس حاصل فرمایید یا از بخش روشهای خرید محصول اقدام نمایید.

مزایای غیر قابل انکار برش پلاسما:

سرعت برش قابل توجه
دقت بالا در لبه ها
هزینه مقرون به صرفه
برنامه های متعدد در اجرا
برش پلاسما در واقع برای تمام مواد رسانای الکتریکی مناسب است.

ویژگی های اجمالی محصول:

عمر طولانی

عملکرد ثابت