دستگاه جوش CO2 AMIG 500P سه فاز اینورتری

مدل: دستگاه جوش CO2 AMIG500P سه فاز اینورتری

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

آمپرآمپر: ۵۰۰ آمپر

سه فاز تعداد فاز: سه فاز

وزنوزن: ۶۴ کیلوگرم

نوع جریانولتاژ ورودی: ۳۸۰ ولت

ابعادابعاد: ۵۸۰×۳۲۰×۶۳۰

محصول:شرکت

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیدستگاه جوش CO2 AMIG 500P سه فاز اینورتری محصول اورین الکتریک بوده و از کیفیت خوبی برخوردار است. کاربرد این دستگاه، در صنایع مختلفی همچون جوشکاری و آهنگری و کلیه صنایع فلزکاری به صورت تخصصی است.

صنایع جوش و برش علیپور نماینده فروش محصولات شرکت اورین الکتریک در ایران به ویژه شمالغرب کشور می باشد. جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش در تماس باشید.

ویژگی های اجمالی دستگاه جوش CO2 AMIG 500P سه فاز اینورتری:

استفاده از تكنولوزى تمام ديجيتال اينورتر

كاربرد در فرآيند MAG/CO2 و PLUS MIG و Double Plus

امكان تنظيم دقيق طول قوس و حوضه مذاب با بالاترين كيفيت

تنظيم و انتخاب قطر سيم جوشكاری و نوع آلياژ

قابليت برنامه ريزى ١٠٠ نوع برنامه مختلف جوشكارى (فراخوانى چند برنامه بصورت سريع)

قابليت جوشكارى فولادهاى كربنى، استنلس استيل، آلومينيوم وآلياژهاى آلومينيوم

داراى تنظيم ۴ كاره سوئيج تورچ (دو ضرب/چهار ضرب/چهارضربه مرحله ای/تكرارى)

قابليت استفاده به صورت هواخنک يا آب خنک

كاربرد اختصاصى درصنايع کشتى سازى، پالايشگاه، نيروگاه و صنايع نظامى

فاقد چرخ

محدودیتهای استفاده:

با توجه به مشخصات دستگاه، بر اساس استاندارد IEC60974-1 از دستگاه جوشكاری معمولاً بطور دائم نمی توان استفاده کرد. به همین دلیل عملكرد دستگاه شامل دو زمان فعال (جوشكاری) و زمان استراحت (جهت تغییر وضعیت قطعه کار، تعویض الكترود یا سیم جوش و...) می باشد. این دستگاه قادر است جریان جوشكاری I2 را در دیوتی سایكل %۶۰ تأمین کند. (چرخه کاری با شبیه سازی در دمای محیط 40˚C بدست آمده است)، به عبارت دیگر سیكل کاری در بازه زمانی %۶۰ ، ده دقیقه می باشد و اگر زمان سیكل کاری بیشتر از مقدار تعیین شده گردد، سیستم حفاظت حرارتی دستگاه جهت حفاظت از اجزای مختلف فعال گشته و فن دستگاه نیز به طور پیوسته کار خواهد کرد. سپس پس از چند دقیقه، حفاظت غیر فعال گشته و دستگاه مجدداً برای جوشكاری آماده می گردد. کلاس حفاظتی دستگاه IP21 است.

ارزیابی محل نصب دستگاه:

این دستگاه را در یک مكان خشک و تمیز قرار دهید و از نزدیک ترین دیوار حداقل ۷۰ سانتیمتر فاصله داشته باشد تا تهویه هوای مناسب برای خنک کردن دستگاه انجام گردد. نصب و استفاده از دستگاه باید به دقت انجام شود تا بهترین عملكرد را از لحاظ کیفیت جوشكاری و ایمنی استفاده برای کاربر داشته باشد.

کاربر، مسئول راه اندازی و استفاده از دستگاه با توجه به موارد گفته شده در سایت خواهد بود. قبل از راه اندازی و نصب و استفاده از دستگاه کاربر باید مشكلات ناشی از امواج الكترومغناطیسی در اطراف محل کار را در نظر بگیرد و به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که از نصب و راه اندازی دستگاه در مكان های زیر خوداری نمایید:

در مکان هایی که کابلهای دیگری مانند: کابلهای کنترلی، کابلهای مخابراتی و سیگنال الكتریكی که در زیر، بالا و اطراف دستگاه جوش قرار گرفته باشند دستگاه را نصب نکنید.
فرستنده و گیرنده رادیو تلویزیونی در نزدیک نباشند
کامپیوترها و دیگر دستگاههای کنترلی را از دستگاه دور نگه دارید.
سلامت افراد نزدیک به دستگاه جوش بطور مثال قلب مصنوعی و یا سمعک را در نظر بگیرید.
دستگاههای کالیبراسیون و اندازه گیری باید با دستگاه فاصله داشته باشند.

مصونیت تداخل امواج الكترومغناطیسی دیگر دستگاههای اطراف محل جوشكاری بر عهده استفاده کننده است. تطابق الكترومغناطیسی دستگاههای اطراف را بررسی کنید، چرا که ممكن است اقدامات پیشگیرانه اضافه ای لازم باشد.

قیمت دستگاه جوش CO2 AMIG 500P سه فاز اینورتری:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.