اسپری جوشکاری co2

اسپری جوشکاری co2

مدل: اسپری سیلیکونی

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

ابعادسیستم الکترونیکی: ۱۵*۶*۶ سانتی متر

سیستم الکترونیکیوزن: ۵۰۰ گرمی

جنسسیستم الکترونیکی: آلومینیومی

سیستم الکترونیکینوع جوش: گازی

 

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیاسپری CO2 یکی از زیر مجموعه های تورچ های CO2 یا به عبارت دیگر تورچ های میگ می‌باشد که برای جوشکاری با گاز محافظ CO2 مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اسپری پاک کننده مخصوص جوشکاری می‌باشد که وظیفه اصلی آن جلوگیری از جرقه زدن و یا پاشیدن ذرات ریز جوشکاری و چسبیدن به سطح کناری و دهانه تورچ بر روی قطعه مورد نظر و دهانه تورچ به کار می رود. این محصول از این رو مورد استفاده قرار می‌گیرد که جهت حرکت سیم را روان کرده و از بسته شدن مسیر گاز جلوگیری می‌کند، که این امر باعث بهترین عملکرد جوشکاری می شود.

مزایای استفاده از اسپری CO2

جلوگیری از چسبیدن ذرات ریز جوشکاری به دهانه تورچ

روان ساختن مسیر جوش

جلوگیری از مسدود شدن مسیر گاز CO2

کاربرد اسپری CO2

اسپری CO2 را به قطعاتی که در معرض جرقه های حاصل از جوشکاری و برشکاری قرار دارند، می‌زنند. این اسپری در مارک های مختلف در بازار به فروش می رسد که باید حتماً با توجه به کیفیت، اسپری مورد نظر را خریداری نمایید تا باعث آسیب به لایه ازن و صدمات زیست محیطی نشود. لازم به ذکر است که قبل از جوشکاری باید مقدار کمی از اسپری را به سطوح جوشکاری و همچنین دهانه تورچ اسپری کرد. از اسپری CO2 در تمامی جوشکاری ها با گاز CO2 استفاده می‌شود که کاربرد آن در جوشکاری فلزات سخت و غیر سخت در تمامی ضخامت ها می باشد.


قیمت اسپری CO2

با توجه به نوسانات داخلی بازار و افزایش قیمت ارز، امکان قیمت دهی تنها به صورت تماس تلفنی امکان پذیر می‌باشد. برای استعلام قیمت این محصول با ما تماس حاصل فرمایید.