گردنه هوا خنک 360 آمپر

مدل: گردنه هوا خنک ۳۶۰ آمپر

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

نوع: هوا خنک

مورد استفاده: سازگار با تورچ ۳۶۰ آمپر

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیگردنه هوا خنک 360 آمپر جزء لوازم تورچ MB36 (تورچ میگ) است و در جوشکاری با گاز CO2 کاربرد دارد. خنک کنندگی گردنه MB36 هوا خنک است. گردنه هوا خنک 360 آمپر برای جوشکاری تا ۳۰۰ آمپر به کار می رود. گردنه هوا خنک 360 آمپر علیرغم برخورداری از سیستم هوا خنک از توان بالایی در جوشکاری برخوردار است. گردنه تورچ 360 آمپر لوازمی است که در سر تورچ قرار دارد. به صورت کلی گردنه های تورچ رابطی هستند بین نازل و کابل و شلنگ تورچ.

نازل های M6 و M8 به این گردنه وصل می شوند که M6 متوسط و M8 نوع درشت این نازل ها است. نازل های مورد استفاده در گردنه تورچ MB36 در اندازه های ۰.۸ تا ۱.۲ میلی متر متغیر هستند. شما می توانید مطالب و توضیحات لازم را در خصوص نازل های M6 در همین سایت با کلیک روی این لینک بخوانید. در خصوص نازل های M8 نیز در همین سایت توضیحات تکمیلی در این لینک قابل دسترس هست. توان خروجی این گردنه تا ۶۰% می‌باشد. تورچ های گردنه تورچ MB36 در اندازه های ۳ متری، ۴ متری، ۵ متری در بازار ارایه می شوند.

از گردنه هوا خنک ۳۶۰ آمپر در جوشکاری سبک و نیمه سنگین استفاده می کنند. همچنین از این تورچ به عنوان یکی از تورچ های جوشکاری برای اتصالات با استحکام قوی بهره برداری می کنند. علاوه بر آن از این گردنه در صنعت هوا فضا، پالایشگاه ها، صنعت پتروشیمی، صنعت کشتی سازی و صنعت عمران نیز به وفور استفاده می کنند.

مزایای گردنه هوا خنک 360 آمپر:

استفاده آسان
انعطاف پذیری بالا
طول عمر بیشتر

قیمت گردنه هوا خنک 360 آمپر

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.