گردنه هوا خنک 250 آمپر

مدل: گردنه هوا خنک ۲۵۰ آمپر

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

نوع: هوا خنک

مورد استفاده: سازگار با تورچ ۲۵۰ آمپر

جنس: برنجی با عایقی پوششی از جنس کروم

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیگردنه هوا خنک ۲۵۰ آمپر جزء لوازم تورچ MB25 (تورچ میگ) است و در جوشکاری با گاز CO2 کاربرد دارد. خنک کنندگی گردنه MB25 هوا خنک است. گردنه هوا خنک 250 آمپر برای جوشکاری تا ۲۳۰ آمپر به کار می رود. گردنه هوا خنک 250 آمپر علیرغم برخورداری از سیستم هوا خنک از توان بالایی در جوشکاری برخوردار است. گردنه تورچ MB25 در صنعت جوشکاری CO2 کاربرد بسیار بالایی دارد به دلیل اینکه امکان تعویض داشته و برای همین معروف و محبوب است و جزء یکی از قطعات پر فروش جوش CO2 در صنایع جوش و برش علیپور به شمار می رود. گردنه تورچ 250 آمپر لوازمی است که در سر تورچ قرار دارد. به صورت کلی گردنه های تورچ رابطی هستند بین نازل و کابل و شلنگ تورچ.

نازل های ریز و متوسط به این گردنه وصل می شوند. لازم به ذکر است که گردنه ۲۵۰ آمپر و ۲۴۰ آمپر از لحاظ ظاهری شباهت زیادی باهم دارند و تفاوت آنها در توان خروجی شان است که گردنه ۲۵۰ آمپر از توان بیشتری نسبت به نوع مشابه ۲۴۰ آمپری دارد. نازل های مورد استفاده در گردنه تورچ MB25 در اندازه های ۰.۸ تا ۱.۲ میلی متر متغیر هستند. شما می توانید مطالب و توضیحات لازم را در خصوص نازل های متوسط در سایت صنایع جوش و برش علیپور با کلیک روی این لینک بخوانید. در خصوص نازل های ریز نیز در همین سایت توضیحات تکمیلی در این لینک قابل دسترس هست. تورچ های گردنه تورچ MB25 در اندازه های ۳ متری، ۴ متری، ۵ متری در بازار ارایه می شوند.

از گردنه هوا خنک ۲۵۰ آمپر در جوشکاری سبک و نیمه سنگین استفاده می کنند. همچنین از این تورچ به عنوان یکی از تورچ های جوشکاری برای اتصالات با استحکام قوی بهره برداری می کنند. علاوه بر آن از این گردنه در صنعت هوا فضا، پالایشگاه ها، صنعت پتروشیمی، صنعت کشتی سازی و صنعت عمران نیز به وفور استفاده می کنند.

مزایای گردنه هوا خنک 250 آمپر:

استفاده آسان
انعطاف پذیری بالا
طول عمر بیشتر

قیمت گردنه هوا خنک 250 آمپر

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.