گردنه هوا خنک 150 آمپر

مدل: گردنه هوا خنک ۱۵۰ آمپر

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

نوع: هوا خنک

مورد استفاده: سازگار با تورچ ۱۵۰ آمپر

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیگردنه هوا خنک ۱۵۰ آمپر جزء لوازم تورچ MB15 (تورچ میگ) است و در جوشکاری با گاز CO2 کاربرد دارد. خنک کنندگی گردنه MB15 هوا خنک است. گردنه هوا خنک 150 آمپر برای جوشکاری تا ۱۵۰ آمپر به کار می رود. گردنه هوا خنک 150 آمپر علیرغم برخورداری از سیستم هوا خنک از توان نسبتاً قابل قبولی در جوشکاری برخوردار است. گردنه تورچ MB15 در صنعت جوشکاری CO2 کاربرد بسیار بالایی دارد و صرفه اقتصادی داشته و برای همین معروف و محبوب است و جزء یکی از قطعات پر فروش جوش CO2 در صنایع جوش و برش علیپور به شمار می رود. گردنه تورچ 150 آمپر لوازمی است که در سر تورچ قرار دارد. به صورت کلی گردنه های تورچ رابطی هستند بین نازل و کابل و شلنگ تورچ.

نازل های ریز به این گردنه وصل می شوند. نازل های مورد استفاده در گردنه تورچ MB15 در اندازه های ۰.۶ تا ۱ میلی متر متغیر هستند. در خصوص نازل های ریز در همین سایت توضیحات تکمیلی در این لینک قابل دسترس هست. تورچ های گردنه تورچ MB15 در اندازه های ۳ متری، ۴ متری، ۵ متری در بازار ارایه می شوند.

گردنه هوا خنک ۱۵۰ آمپر در جوشکاری سبک و نیمه سنگین استفاده می کنند. علاوه بر آن از این گردنه در صنعت هوا فضا، پالایشگاه ها، صنعت پتروشیمی، صنعت کشتی سازی و صنعت عمران نیز به وفور استفاده می کنند.

مزایای گردنه هوا خنک 150 آمپر:

استفاده آسان
انعطاف پذیری بالا
طول عمر بیشتر

قیمت گردنه هوا خنک 150 آمپر

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.