گاز پخش کن تورچ ۳۶۰ آمپر

مدل: گاز پخش کن تورچ ۳۶۰ آمپر

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

جنس: باکالیتی و سرامیکی

مورد استفاده: سازگار با تورچ MB36 هوا خنک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیگاز پخش کن تورچ 360 آمپر از قطعات تورچ MB36 (تورچ میگ MB36) است، این گاز پخش کن در جوشکاری با گاز CO2 کاربرد دارد. خنک کنندگی گاز پخش کن MB36 از نوع هوا خنک است و به همین علت توان خروجی بالایی را داراست و به دلیل فشار حرارتی بالا از بازدهی زیادی در جوشکاری CO2 برخوردار است.

گاز پخش کن تورچ 360 آمپر قابلیت جوشکاری صنعتی تا 300 آمپر را دارد. کار گاز پخش کن تورچ 360 آمپر پخش گاز به طور منظم و دقیق است. گاز پخش کن MB36 مثل گاز پخش کن MB501 در دو نوع در صنایع جوش و برش علیپور وجود دارد که یکی از آنها سرامیکی و دیگری پلاستیکی است که در جوشکاری اصطلاحاً به آن «باکالید» می گویند. تفاوت گاز پخش کن باکالیدی و سرامیکی این است که نوع باکالیدی با داشتن ماهیت پلاستیکی در برابر ضربه شکننده نیست. اما در مقابل، گاز پخش کن سرامیکی طبیعتاً به خاطر جنس اش از مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت برخوردار است و تنها ضعف آن شکنندگی است.

نازل های این گاز پخش کن در سایزهای M۶*۲۸ و M۸*۳۰ تولید می شوند و قطر سیم جوش آن از ۰.۸ تا ۱.۲ میلی متر متغیر است. تورچ های گاز پخش کن تورچ ۳۶۰ آمپر در اندازه های ۳ متری، ۴ متری، ۵ متری در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسند. گاز پخش کن ۳۶۰ آمپر در جوشکاری های صنایع هوا فضا، پلایشگاه ها، صنعت پتروشیمی، صنایع کشتی سازی و صنعت عمران کاربرد دارد.

مزایای گاز پخش کن تورچ ۳۶۰ آمپر:

استفاده آسان
مقاوم در برابر حرارت (نوع سرامیکی) و مقاوم در برابر شکنندگی (نوع پلاستیکی)
طول عمر بیشتر

قیمت گاز پخش کن تورچ ۳۶۰ آمپر:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.