مفصل گردان پشت دسته

مدل: مفصل گردان پشت دسته تورچ

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

جنس: پلاستیک بسیار مقاوم

مورد استفاده: تمامی تورچ های آب خنک و هوا خنک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیمفصل گردان پشت دسته از قطعات تمامی تورچ های جوش CO2 است، مفصل گردان پشت دسته در جوشکاری با گاز CO2 کاربرد دارد. مفصل گردان پشت دسته برای حرکت دادن کابل متصل به تورچ حول محور این مفصل به شکل دایره ای ۳۶۰ درجه کاربرد دارد. مفصل گردان پشت دسته شیلنگ تورچ را توسط گوی خود به هر سمتی که اپراتور بخواهد می‌چرخاند. مفصل گردان پشت دسته که در صنایع جوش و برش علیپور عرضه می گردد از یک پلاستیک بسیار مقاوم تهیه و تولید شده است.

همانطور که اشاره شد مفصل گردان پشت دسته از پلاستیک بسیار مقاوم و از مواد اولیه ساخته شده و شما را قادر می سازد تا بتوانید بدون هیچ مشکلی تورچ را در زوایای مختلف حرکت دهید. توصیه می کنیم که از محصولات صنایع جوش و برش علیپور استفاده نمایید تا تفاوت این محصول را با قطعات مشابه نامرغوب دیگر احساس کنید. صنایع جوش و برش علیپور ضمانت اصالت کالا را همراه با محصول به شما ارایه خواهد داد.

مزایای مفصل گردان پشت دسته:

استفاده آسان و راحتی کار در هنگام جابجایی و حرکت کابل تورچ
ساخته شده از پلاستیک بسیار مقاوم
طول عمر بیشتر

قیمت مفصل گردان پشت دسته:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.