قاب دسته تورچ هوا خنک

مدل: قاب دسته تورچ هوا خنک

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

جنس: پلاستیک بسیار مرغوب و منعطف

مورد استفاده: تورچ های هوا خنک MB۱۵ , MB۲۴ , MB۲۵ , MB۳۶

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیقاب دسته تورچ هوا خنک از قطعات تمامی تورچ های جوش CO2 است، قاب دسته تورچ هوا خنک در جوشکاری با گاز CO2 کاربرد دارد. قاب دسته تورچ هوا خنک برای نگهداشتن گردنه تورچ میگ استفاده می شود. این قاب در رنگ ها و طرح های مختلف توسط کارخانجات و تولید کنندگان مطرح دنیا طراحی شده و گاهی طرح های گرافیکی متنوع نیز برای زیبایی به آن افزوده شده است. اندازه و شکل قاب دسته تورچ به لحاظ ارگونومیک برای راحتی و آسایش دست انسان به گونه ای طراحی شده تا خستگی را در انگشتان دست از بین برده و نیز تا حد امکان نرم باشد تا ساعت های متمادی کار با دستگاه تورچ را برای صنعتگران آسانتر نماید.

قاب دسته تورچ هوا خنک از پلاستیک مقاوم و مرغوب ساخته شده و شما را قادر می سازد تا بتوانید بدون هیچ مشکلی گردنه تورچ را در دستان خود نگهدارید. توصیه می کنیم که از محصولات صنایع جوش و برش علیپور استفاده نمایید تا تفاوت این محصول را با قطعات مشابه نامرغوب دیگر احساس کنید. صنایع جوش و برش علیپور ضمانت اصالت کالا را همراه با محصول به شما ارایه خواهد داد.

کلید روی محصول نیست و جداگانه به فروش می رسد.

مزایای قاب دسته تورچ هوا خنک:

استفاده آسان و راحتی کار در هنگام کار با گردنه تورچ
ساخته شده از پلاستیک بسیار مرغوب
طول عمر بیشتر

قیمت قاب دسته تورچ هوا خنک:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.