قاب دسته تورچ آب خنک مکسی ۴۰۰۰

مدل: قاب دسته تورچ آب خنک مکسی ۴۰۰۰

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

جنس: پلاستیک بسیار مرغوب و منعطف

مورد استفاده: تورچ های آب خنک MAXI4000 , 501

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیقاب دسته تورچ آب خنک مکسی ۴۰۰۰ از قطعات تورچ های جوش CO2 مدل MAXI 4000 و ۵۰۱ است، قاب دسته تورچ آب خنک در جوشکاری با گاز CO2 کاربرد دارد. قاب دسته تورچ آب خنک برای نگهداشتن گردنه تورچ میگ استفاده می شود. این قاب در رنگ زرد توسط ترافیمت، تولید کننده مطرح دنیا طراحی شده است. اندازه و شکل قاب دسته تورچ به لحاظ ارگونومیک برای راحتی و آسایش دست انسان به گونه ای طراحی شده تا خستگی را در انگشتان دست از بین برده و نیز تا حد امکان نرم باشد تا ساعت های متمادی کار با دستگاه تورچ را برای صنعتگران آسانتر نماید.

قاب دسته تورچ آب خنک مدل مکسی ۴۰۰۰ از پلاستیک مقاوم و مرغوب ساخته شده و شما را قادر می سازد تا بتوانید بدون هیچ مشکلی گردنه تورچ را در دستان خود نگهدارید. توصیه می کنیم که از محصولات صنایع جوش و برش علیپور استفاده نمایید تا تفاوت این محصول را با قطعات مشابه نامرغوب دیگر احساس کنید. صنایع جوش و برش علیپور ضمانت اصالت کالا را همراه با محصول به شما ارایه خواهد داد.

مزایای قاب دسته تورچ آب خنک مکسی ۴۰۰۰:

استفاده آسان و راحتی کار در هنگام کار با گردنه تورچ Maxi4000
ساخته شده از پلاستیک بسیار مرغوب
طول عمر بیشتر

قیمت قاب دسته تورچ آب خنک:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.