فنر سر گردنه تورچ

مدل: فنر سر گردنه تورچ

قیمت:  مشاهده قیمت و موجودی
 

مشخصات محصول:

جنس: فلزی

مورد استفاده: تورچ های هوا خنک MB15 , MB25

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیفنر سر گردنه تورچ از قطعات مورد استفاده در تورچ میگ است و در تورچ های جوشکاری میگ کاربرد دارد. فنر سر گردنه تورچ یکی از قطعات مصرفی گردنه تورچ است که روی پایه نازل نصب می شود و باعث می شود شعله پوش در سر گردنه تورچ در جای خود محکم قرار گیرد. فنر سر گردنه تورچ از جنس فلزی و بسیار مقاوم ساخته شده است. از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای فنر سر گردنه تورچ:

ساخته شده از فلز بسیار مقاوم
طول عمر بیشتر (مادام العمر)

قیمت فنر سر گردنه تورچ:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.