فنر قاب سانترال تورچ آب خنک

مدل: فنر قاب سانترال تورچ آب خنک

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

جنس: فلزی

مورد استفاده: تورچ های آب خنک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیفنر قاب سانترال تورچ آب خنک از قطعات مورد استفاده در تورچ میگ است و در تورچ های جوشکاری میگ کاربرد دارد. فنر قاب سانترال تورچ آب خنک پشت سانترال یا آداپتور تورچ های میگ وصل می شود و باعث می شود تا کابل تورچ به آسانی در انتهای سانترال در جهات مختلف حرکت کند و از گیر کردن و پیچ خوردن کابل جلوگیری به عمل آید.

فنر قاب سانترال تورچ آب خنک از جنس فلزی و بسیار مقاوم ساخته شده است. این فنر مشابه فنر قاب سانترال هواخنک است با این تفاوت که قطر آن بیشتر است. به دلیل اینکه مقدار کابل های تورچ آب خنک از کابل تورچ هوا خنک بیشتر است، نیاز به فنری با قطر بیشتر در انتهای سانترال تورچ آب خنک می باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای فنر قاب سانترال تورچ هوا خنک:

استفاده آسان و راحتی کار در هنگام جابجایی و حرکت کابل تورچ
ساخته شده از فلز بسیار مقاوم
طول عمر بیشتر (مادام العمر)

قیمت فنر قاب سانترال تورچ هوا خنک:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.