فنر دسته تورچ آب خنک

مدل: فنر دسته تورچ آب خنک

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

جنس: فلزی

مورد استفاده: تورچ های آب خنک مکسی ۴۰۰۰ و ۵۰۱

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیفنر دسته تورچ آب خنک از قطعات مورد استفاده در تورچ میگ است و در تورچ های جوشکاری میگ کاربرد دارد. فنر دسته تورچ آب خنک پشت دسته یا همان قاب دسته تورچ های میگ مکسی ۴۰۰۰ و ۵۰۱ وصل می شود و باعث می شود تا کابل تورچ به آسانی در انتهای دسته در جهات مختلف حرکت کند و از گیر کردن و پیچ خوردن کابل جلوگیری به عمل آید. این فنر از لحاظ ظاهری مشابه فنر قاب سانترال تورچ است و عملکرد مشابه دارد، با این تفاوت که هر یک از این فنرها در انتهای دو سوی کابل تورچ وصل می شوند و کار کردن و جابجایی با تورچ را برای صنعتگران آسان تر می کنند. همچنین تفاوت این فنر با فنر دسته تورچ هوا خنک در قطر آن است.

فنر دسته تورچ آب خنک از جنس فلزی و بسیار مقاوم ساخته شده است. از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای فنر دسته تورچ آب خنک:

استفاده آسان و راحتی کار در هنگام جابجایی و حرکت کابل تورچ
ساخته شده از فلز بسیار مقاوم
طول عمر بیشتر (مادام العمر)

قیمت فنر دسته تورچ آب خنک:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.