گرمکن گاز Co2

مدل: گرمکن گاز CO2

قیمت: مشاهده قیمت

مشخصات محصول:

موارد مصرف: جوشکاری هوا خنک و آب خنک CO2

جنس: برنجی با فیلترهای سرامیکی

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیگرمکن گاز CO2 در جوشکاری نوع هوا خنک و یا نوع آب خنک، یکی از لوازم مورد نیاز در جوشکاری میگ است. گرم کن گاز CO2 که همانطور که از نام آن پیداست برای گرم کردن گاز خروجی از سیلندر کاربرد دارد. به دلیل اینکه گاز CO2 ماهیتی سرد و چرب دارد، از این دستگاه برای گرم کردن آن استفاده می شود تا گاز CO2 از محلی که بسیار باریک است عبور نماید.

جنس گرمکن گاز CO2 برنجی بوده و اتصالات الکتریکی بسیار قوی دارد. گرمکن CO2 دو فیلتر ورودی و خروجی دارد که ناخالصی گاز را تا حداکثر ممکن پالایش می نماید و این فیلترها سبب افزایش طول عمر گرمکن می شوند. شایان ذکر است که فیلترهای گرم کن CO2 از جنس سرامیکی بوده و امکان تعویض آن به آسانی و با کمترین هزینه وجود دارد.

گرمکن گاز CO2 در مدل های مختلفی تولید و عرضه شده است. با ذکر این نکته که عملکرد همه این مدل ها مشابه است، ممکن است آنچه در تصویر می بینید با موجودی انبار متفاوت باشد. صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت و کیفیت کالای خریداری شده است و توزیع کننده منتخب محصولاتی از بهترین تولید کنندگان از ایران و اقصی نقاط جهان محسوب می شود.

قیمت گرمکن گاز CO2 (هیتر)

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش از قیمت روز گرم کن گاز CO2 مطلع شده و این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.