فیتینگ تورچ آب خنک

مدل: فیتینگ تورچ آب خنک

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی (بسته دوتایی به همراه دو کانکتور)

مشخصات محصول:

جنس: برنجی

رنگ: آبی و قرمز و یا زرد (اختیاری)

مورد استفاده: رفت و برگشت آب در تورچ های آب خنک ۵۰۱

سایز: ۶ میلی و ۸ میلی

وزن: ۱۱۲ گرم

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیفیتینگ آب CO2 تورچ آب خنک از قطعات مورد استفاده در تورچ میگ است و در تورچ های جوشکاری میگ کاربرد دارد. فیتینگ آب CO2 در رنگ های آبی، قرمز و یا زرد (اختیاری) بوده و برای رفت و برگشت آب استفاده می شود. این محصول دارای سری با سوراخ قطر ۶ میلی متری و ۸ میلی متری تولید می شود که معمولاً صنعتگران این محصول را بیشتر از نوع ۸ میلی متری از صنایع جوش و برش علیپور خریداری می نمایند.

فیتینگ آب CO2 از جنس فلز مقاوم برنج ساخته شده است. صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. بسته ارایه شده شامل دو عدد فیتینگ به همراه دو عدد کانکتور سریع می باشد. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای فیتینگ آب CO2:

اتصال سریع آب/گاز بین مشعل جوشکاری و دوشاخه جوش.
نصب این کانکتورها سریع و آسان است.
برای اتصال شلنگ قطر داخلی M۸ توصیه می شود.

ساخته شده از برنج با کیفیت بالا، دوام و مقاومت بالا در برابر سایش در هنگام استفاده.
می تواند برای مشعل جوشکاری MIG TIG استفاده شود.
محصول کاملاً نو و تابع استانداردهای کارخانه بوده و شدیداً کنترل کیفی شده است.

 

قیمت فیتینگ آب CO2:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.