گردنه آب خنک مکسی ۴۰۰۰

مدل: گردنه آب خنک مکسی ۴۰۰۰

قیمت: تماس بگیرید

مشخصات محصول:

نوع: آب خنک

مورد استفاده: سازگار با تورچ مکسی ۴۰۰۰

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیگردنه آب خنک مکسی ۴۰۰۰ جزء لوازم تورچ مکسی ۴۰۰۰ (تورچ میگ) است و در جوشکاری با گاز CO2 کاربرد دارد. خنک کنندگی گردنه Maxi4000 آب خنک است. گردنه مکسی 4000 سه کانکشن در انتهای گردنه دارد. دو کانکشن به منظور ورود و خروج آب کاربرد دارد و کانکشن سوم به منظور اتصال کابل قدرت است که اندازه بزرگتری نسبت به دو کانکشن دیگر دارد. گردنه تورچ مکسی 4000 برای انواع جوشکاری های سنگین صنعتی مناسب است چون از سیستم آب خنک استفاده می کند، توان خروجی آن تا 100% افزایش پیدا کرده است.

سایز سیم جوش مصرفی گردنه تورچ مکسی 4000 بین ۱ تا ۲.۴ میلی متر متغیر است و تورچ آن در اندازه های ۳ متری و ۴ متری در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد. پایه نازل که در این گردنه نصب می شود از نوع است و در اندازه های ۰.۸، ۱، ۱.۲ از طریق این لینک قابل خرید می باشد.

از گردنه آب خنک مکسی 4000 در جوشکاری سنگین استفاده می کنند. علاوه بر آن از این گردنه در صنعت هوا فضا، پالایشگاه ها، صنعت پتروشیمی، صنعت کشتی سازی و صنعت عمران نیز به وفور استفاده می شود.

مزایای گردنه آب خنک مکسی ۴۰۰۰:

توان تحمل آمپر بالا
طول عمر بیشتر
قیمت مقرون به صرفه

قیمت گردنه آب خنک مکسی ۴۰۰۰

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.