گردنه تورچ 501

مدل: گردنه تورچ آب خنک ۵۰۱

قیمت: تماس بگیرید

مشخصات محصول:

نوع: آب خنک

مورد استفاده: سازگار با تورچ ۵۰۱

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیگردنه تورچ ۵۰۱ جزء لوازم تورچ MB501 (تورچ میگ) است و در جوشکاری با گاز CO2 کاربرد دارد. خنک کنندگی گردنه ۵۰۱ آب خنک است.‌ قابلیت تحمل حرارت بالا و بازدهی زیاد (۱۰۰٪ توان خروجی) در جوشکاری از دلایل محبوبیت این گردنه به شمار می رود.

تورچ ۵۰۱ در اندازه های ۳ و ۴ و ۵ متری در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد. پایه نازل که در این گردنه نصب می شود از نوع است و در اندازه های ۰.۸، ۱، ۱.۲ از طریق این لینک قابل خرید می باشد. با استفاده از این نازل شما می توانید سیم جوشکاری از سایز ۰.۸ تا ۱.۶ میلیمتر را مصرف نمایید. گردنه تورچ ۵۰۱ سه کانکشن در انتها دارد. دو کانکشن به منظور ورود و خروج آب کاربرد دارد و کانکشن سوم به منظور اتصال کابل قدرت است که اندازه بزرگتری نسبت به دو کانکشن دیگر دارد.

گردنه تورچ به صورت کلی قطعه ای است که در انتهای کابل تورچ وصل می شود و رابط بین نازل و شیلنگ و کابل تورچ به شمار می رود که در انتها توسط دسته ای پلاستیکی احاطه شده است. از گردنه تورچ ۵۰۱ در جوشکاری فوق سنگین صنعتی استفاده می کنند و یکی از قدرتمندترین گردنه های جوشکاری به شمار می رود. علاوه بر آن از این گردنه در صنعت هوا فضا، پالایشگاه ها، صنعت پتروشیمی، صنعت کشتی سازی و صنعت عمران نیز به وفور استفاده می شود. سوله سازان و اسکله سازان از مصرف کنندگان اصلی تورچ جوشکاری ۵۰۱ به شمار می روند.

مزایای گردنه آب خنک ۵۰۱:

توان تحمل آمپر بالا حداکثر تا ۵۰۰ آمپر!
طول عمر بیشتر‌به دلیل ساختار فوق العاده قوی
قیمت مقرون به صرفه فقط در صنایع جوش و برش علیپور

قیمت گردنه آب خنک ۵۰۱

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.