شعله پوش هوا خنک ۱۵۰ آمپر MB15

مدل: شعله پوش هوا خنک ۱۵۰ آمپر MB15

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای گردنه MB15
ج
نس: آلیاژ مس
نوع خنک کاری: هوا خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیشعله پوش هوا خنک ۱۵۰ آمپر از قطعات مصرفی تورچ MB15 به شمار می رود، این شعله پوش برای جوشکاری CO2 استفاده می شود. شعله پوش MB15 از نوع هوا خنک است. شعله پوش تورچ ۱۵۰ آمپر قابلیت جوش تا توان ۱۵۰ آمپر را دارا می باشد. هوا خنک بودن شعله پوش ۱۵۰ آمپر باعث شده تا توانایی تحمل حرارت های بالا را داشته باشد و این یکی از دلایل محبوبیت آن است.

جنس شعله پوش هوا خنک ۱۵۰ آمپر از آلیاژ مس است که کیفیت بسیار بالای آن موید همین مطلب است و آلیاژ‌ مس آن را در برابر حرارت های بالا مقاوم کرده است. کار شعله پوش MB15 هدایت گاز محافظ به نقطه جوشکاری و ممانعت از نشت گاز به اطراف است. شعله پوش MB15 مثل نازل در اندازه های مختلفی تولید شده که هر یک کاربرد متفاوتی دارند. نازل مصرفی شعله پوش ۱۵۰ آمپر، از نوع M6*25 می باشد و پایه نازل متفاوتی دارند.

شعله پوش هوا خنک ۱۵۰ آمپر عموماً در دو نوع وجود دارد: پیچی و کشویی.
توجه: (در صنایع جوش و برش علیپور فقط مدل کشویی ارسال می‌شود.)

نوع کشویی شعله پوش هوا خنک ۱۵۰ آمپر بسیار آسان تر روی گردنه تورچ نصب می شود. ولی مدل پیچی شعله پوش MB15 چون حالت پیچی دارد روی گردنه تورچ خیلی محکمتر بسته می شود و در برابر نوع کشویی خیلی ایمنی بالاتری دارد.

شعله پوش هوا خنک ۱۵۰ آمپر در جوشکاری نیمه سنگین استفاده دارد. به دلیل اینکه شعله پوش MB15 توان تحمل حرارت بالا داشته و از سیستم هوا خنک استفاده می کند، در جوشکاری CO2 بازدهی بالایی دارد. شعله پوش MB15 در جوشکاری صنایع هوا فضا، پالایشگاه ها، صنعت عمران، صنایع کشتی سازی و صنعت پتروشیمی به کار می رود.

توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای شعله پوش هوا خنک ۱۵۰ آمپر:

جوشکاری با فشار مناسب.
در حالت ایمن نوک تماس را در موقعیت صحیح نگه می دارد.
راحت و آسان در هنگام استفاده.

قیمت شعله پوش هوا خنک MB15:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.