شعله پوش آب خنک مکسی ۴۰۰۰

مدل: شعله پوش آب خنک مکسی ۴۰۰۰

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای گردنه مکسی ۴۰۰۰
نوع خنک کاری: آب خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیشعله پوش مکسی ۴۰۰۰ از قطعات مصرفی تورچ MAXI 4000 به شمار می رود، این شعله پوش برای جوشکاری CO2 استفاده می شود. شعله پوش MAXI 4000 از نوع آب خنک است.

جنس شعله پوش مکسی ۴۰۰۰ از مس است که کیفیت بسیار بالای آن موید همین مطلب است و آلیاژ‌ مس آن را در برابر حرارت های بالا مقاوم کرده است. کار شعله پوش MAXI 4000 هدایت گاز محافظ به نقطه جوشکاری و ممانعت از نشت گاز به اطراف است. شعله پوش مکسی ۴۰۰۰ دو نوع دارد: شعله پوش عایق و شعله پوش معمولی.

شعله پوش عایق و معمولی هر دو کیفیت برابر دارند و فرق آنها لایه پلاستیک نسوزی است که داخل عایق شعله پوش قرار گرفته و قیمت بیشتری در مقابل شعله پوش معمولی دارد. شعله پوش معمولی کاغذ نسوزی در داخلش دارد. شعله پوش مکسی ۴۰۰۰ معمولی نسبتاً بیشتر خریدار دارد چون قیمت آن مناسب تر است.
توجه: (در صنایع جوش و برش علیپور فقط مدل معمولی «عایق کاغذی نسوز» ارسال می‌شود.)

شعله پوش آب خنک مکسی ۴۰۰۰ به لحاظ نحوه بسته شدن روی گردنه تورچ عموماً مثل مدل ۵۰۱ در دو نوع وجود دارد: پیچی و کشویی.
توجه: (در صنایع جوش و برش علیپور فقط مدل کشویی ارسال می‌شود.)

نوع کشویی شعله پوش آب خنک مکسی ۴۰۰۰ بسیار آسان تر روی گردنه تورچ نصب می شود. ولی مدل پیچی شعله پوش مکسی ۴۰۰۰ چون حالت پیچی دارد روی گردنه تورچ خیلی محکمتر بسته می شود و در برابر نوع کشویی خیلی ایمنی بالاتری دارد.

شعله پوش آب خنک مکسی ۴۰۰۰ در جوشکاری سنگین استفاده دارد. به دلیل اینکه شعله پوش MAXI 4000 توان تحمل حرارت بالا داشته و از سیستم هوا خنک استفاده می کند، در جوشکاری CO2 بازدهی بالایی دارد. این شعله پوش در جوشکاری صنایع هوا فضا، پالایشگاه ها، صنعت عمران، صنایع کشتی سازی و صنعت پتروشیمی به کار می رود.

توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای شعله پوش آب خنک مکسی ۴۰۰۰:

جوشکاری با فشار مناسب.
در حالت ایمن نوک تماس را در موقعیت صحیح نگه می دارد.
راحت و آسان در هنگام استفاده.

قیمت شعله پوش آب خنک مکسی ۴۰۰۰:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.